На карте0
  Стоматологія
  Киев, пр-т Героїв Сталінграда, 24-Адо 21:00
  Професійна мережа клінік пропонує повний спектр якісних стоматологічних послуг. Позняки, Оболонь, Солом'янка
  Резекція кореня/апікальна хірургія
  от 2 400 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Стоматология Люми Дент при взошла все мои ожидания. Пришел просто на консультацию, как то не верилось что здесь останусь,но уже с первой минуты мнение начало меняться. Все профессионально, ничего не называют, коротко и по делу. Консультация - операция и зуб есть, спасибо за правильно организованный подход к пациентам.
  Еще
  Отзывы1047Всі адресиВсі ціни
  другие адреса сети
  Стоматологічна клініка
  Киев, вул. Автозаводська, 99/4до 21:00
  Повний спектр стоматологічних послуг. Сучасний підхід до лікування за оптимальними цінами. Досвідчені та чуйні лікарі.
  Отзыв. Являюсь пациентом этой клиники более года. Сначала сделал имплантацию одного зуба. Всё было сделано профессионально, безболезненно и довольно таки бюджетно по сравнению с другими клиниками в которых ставил имплант и делал фотополимерную реставрацию зубов. Поэтому на сегодняшний момент установил ещё один имплант и отреставрировал несколько зубов. Приятно был удивлен различными акциями, 10% скидкой для пенсионеров и гибкой оплатой услуг. Однозначно буду лечиться в этой клинике и всегда рекомендую всем своим знакомым.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Хірургічно-діагностичний центр
  Киев, вул. Спаська, 39Круглосуточно
  Хірургія, КТ, МРТ, УЗД. 3 сучасні операційні, комфортні палати.
  Цистотомія, цистектомія з резекцією верхівки кореня в області фронтального зуба
  1 920 грн.
  Цистотомія, цистектомія з резекцією верхівки кореня в області премоляра
  2 850 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Вітаю! Дуже задоволена роботою тепер вже СВОГО пластичного хірурга Бушинського Володимира. Дякую йому за свій новий підтягнутий після пологів животик. Тепер я знову худенька, як до вагітності. Я дуже довго вагалась, чи потрібно, чи не зашкодить? І рада, що насмілилась. Навіть чоловік тепер погоджується,що то треба було, каже що в мене по іншому очі горять. Я робила операцію в Адоніс на подолі. Клініка гарна, адміни чемні, усі намагаються допомогти. Також дуже дякую медичним сестрам, які допомогали до операції і особливо після. Дякую вам дівчата.
  Еще
  Отзывы158Всі адресиВсі ціни
  другие адреса сети
  Ещё 3 адреса
  Стоматологія
  Киев, вул. Предславинська, 39до 20:00
  Відновлення повної відсутності зубів, протезування зубів, ендодонтичне лікування, пломбування та інші послуги
  Резекція верхівки кореня зуба
  4 000 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Дмитро Сергійович - це справжній фахівець у своїй галузі. Він був моїм стоматологом протягом останніх двох років, і я завжди був задоволений його роботою. Співпраця з Дмитром Сергійовичем завжди була приємною і комфортною. Він завжди проявляв велику увагу до моїх потреб та побажань, пояснюючи кожний крок процедури і відповідаючи на всі мої запитання. Його професіоналізм і висока кваліфікація завжди робили враження на мене. Окрім того, Дмитро Сергійович завжди стежив за останніми досягненнями у стоматологічній галузі і використовував найсучасніші методи і технології. Я був впевнений в тому, що отримую найкращий можливий догляд для моїх зубів. Що ще важливо, Дмитро Сергійович завжди створював атмосферу довіри і заспокоєння, що дуже важливо для мене. Я можу з чистою совістю рекомендувати його як досвідченого та відмінного стоматолога ортопеда.
  Еще
  Отзывы2Всі ціни
  Киев, Дніпровська Набережна, 25до 21:00
  Багатопрофільна клініка, що надає повний комплекс стоматологічних послуг для дітей та дорослих
  Отзыв. Пришлось тут быть на санации зубов. Я вообще с осторожностью отношусь к таким клиникам, так как страх к стоматологу навеяли еще с детства. На удивление, здесь я себя спокойно чувствую, специалисты находят подход, к таким как я, и делают свою работу качественно и по максимуму, им можно доверить свой рот)
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно