Функциональные диагносты в Киеве

  57
  Детский врач
  На карте0
  Клиника
  Киев, пр-т Порика, 9АКруглосуточно
  Многопрофильная клиника с квалифицированными врачами, современным оборудованием и комплексным обслуживанием
  Отзыв. Дуже вдячна реабелітаційному центру за допомогу - реабелітацію сина Сергія Житомир, турботу, людяність, кваліфікований догляд, ЛФК, масаж тощо. Протягом 5 тижнів після інсульту перебували в Сосновелі. Колектив комплексу став для нас родиною, якому не байдуже майбутнє Сергія. Окрема подяка Оксані Миколаївні, яка перевернула моє уявлення відносно професії лікаря,головному лікарю, реабелітологам Павлу, Анатолію Юрійовичу, масажистам Павлу, Олені, медсесирі Ірині, Зої Дмитрівні, Катерині та іншим небайдужим людям. Крім того, хотілося відмітити смачну вишукану кухню. Природа біля комплексу просто вишукана та неповторна. Сподіваємося з сином на повторну зустріч!
  Еще
  «VIVA»: «Потреби людини понад усе. Бути людиною, бути прикладом!»
  Медицинский центр
  Киев, ул. Хорива, 3адо 19:00
  Отзыв. Мало того, что персонал отличный в самой клинике, так еще и коммуникация в фб на высшем уровне. Мне, как человеку, ненавидящему телефонные звонки - это просто как бальзам на душу :) Спасибо
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Сырецкая, 32до 20:00
  Отзыв. Пишу так как врачи буквально в кратчайшие сроки спасли меня и поставили на ноги. Как-то начались на ровном месте боли в области поясницы, сначала думал, что переболит, но боль нарастала и стала невыносимой. У меня жена постоянно наблюдается в Леомеде по гинекологии, очень довольна. Поэтому вопрос выбора не стоял, сразу позвонили. Срочно назначили консультацию. Обследовал меня Каменцев Александр Евгеньевич, сразу поставил диагноз, оказалось камень выходил и давал такие боли. Естественно было проведено лечение, и все стало на свои места. С тех пор я обращаюсь только в эту клинику.
  Еще
  60 отзывов
  Медицинский центр полного цикла для всей семьи
  Киев, ул. Днепровская Набережная, 26Кдо 21:00
  Отзыв. Коли приходиш в Адоніс, не відчуваєш, що прийшов до лікарні: спокійна привітлива атмосфера, лікарі-професіонали, які заряджають позитивом, - весь мандраж зникає. Легко записатися, про візит нагадють смскою, персонал привітний і люб'язний, співпрацюють зі страховими компаніями.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Днепровская набережная, 26Идо 20:00
  Отзыв. Вперше відвідала клініку. Задоволена всім! Гарний кваліфікований лікар. На ресепшині приємний адміністратор. Відвідала відділення на Метрологічній. Рекомендую
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Щербаковского, 42до 21:00
  Отзыв. Позвонила записаться. Если Вы клиника-научите ресепцию говорить по телефону. Такое впечатление, что я в сельскую больницу звонила)))
  Еще
  ДНК-центр
  Киев, ул. Льва Толстого, 21гдо 19:00
  Отзыв. Нам очень хотелось достоверно определить пол будущего ребенка, но срок был еще маленький и мы не могли этого сделать. Тут нам помогли, этот центр занимается такими вещами, результат был готов достаточно быстро, что радует. Уже более на поздних сроках, когда делали УЗИ, все подтвердилось, поэтому им можно верить, определяют все без ошибок. Сами цены лояльные!
  Еще
  13 отзывов
  Медицинский офтальмологический центр
  Киев, Днепровская набережная, 23до 19:00
  Отзыв. Відвідувала клініку, всім задоволена ) Дякую персоналу , усі привітно і доброзичливо ставились. Черги не було, медсестра одразу взяла на обстеження , хоч і прийшла я раніше запланованого часу. Лікар уважно оглянула і відповіла доступно на усі запитання , детально пояснила необхідне подальше лікування . Рекомендую !)
  Еще
  17 отзывов
  Киев, ул. Владимира Винниченка, 9адо 17:00
  Отзыв. Розповім коротко свою історію: Щербак Марію Олександрівну я зустріла більш ніж 3 роки тому. На той момент я була у повному відчаї так як лікувалась вже більше 8 місяців, змінила не одного гінеколога і все марно. Марія Олександрівна вилікувала мене за пару місяців і можна сказати повернула до життя. Кращого лікаря, ніж вона я не зустрічала! Це дійсно фахівець від Бога і Людина з великої літери! На даний час багато хто з мого оточення, а це рідня, близькі подруги по моїй рекомендації обслуговуються у Марії Олександрівни) Всі задоволені на 100%! Жінки і дівчата, любіть себе і дбайте про своє здоров'я! Для цього потрібно регулярно відвідувати гінеколога. Якщо ви хоч раз побуваєте на прийомі у Марії Олександрівни Щербак, то вам неодмінно захочеться прийти ще і дбати про своє жіноче здоров'я стане в радість!)))
  Еще
  3 отзыва
  Все фильтры
  Категория
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано