Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Регенераторная, 4к8/2до 19:00
  Отзыв. Подзвонила записати дитину до педіатра для отримання звичайної справки в школу перед початком навчального року, 14 років. Дівчина оператор продиктувала список спеціалістів яких треба відвідати і які аналізи здати для цього. При чому порадила сходити для цього в державну клініку, бо в цій кліниці таких спеііалістів немає)) І тільки після цього записуватись до педіатра. Вважаю це некоректним і не професійним адже такі направлення дає лікар на консультації, а не оператор. В 2017 році таку справку отримали без проблем. * * P.S ilaya Family, ніде не сказано, що ви мали право відмовити у видачі цієї справки без огляду вказаних спеціалістів.
  Еще
  8 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Василия Касияна, 2/1до 21:00
  Отзыв. Были сегодня на вакцинации. Очень приятный персонал, внимательный педиатр, очень тщательно провела осмотр перед вакцинацией и даже померили рост и вес. Понравилась детская зона, все продумано и сделано для удобства. Единственный момент, выпить чая или кофе негде. А хотелось бы, пока ожидаешь после вакцины, выпить чего-то вкусного.
  Еще
  Клиника
  Киев, Воздухофлотский проспект, 92Адо 17:00
  Отзыв. Бажаю висловити вдячність медичному персоналу клініки за їхню турботу, чуйність та уважність до своїх пацієнтів та їх родичів. Проходимо тут лікування і задоволені усім!Ніколаєва Л.В.
  Еще
  4 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, Большая Васильковская улица, 55АКруглосуточно
  Отзыв. Хамство, самоуверенность и !!, как оказалось - непрофессионализм - друзья, это не Европа. Это исключительные 90-е.. внимание - опасно для жизни
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Бажана, 12АКруглосуточно
  Отзыв. З 04.03 по 10.03.2018 року перебували в клініці "Бориска". Моєму синочкові 3 роки і 9місяців. П'ять суток у нас росла температура 40.5. Лікарі запевняли, що через п'ять днів стане легше...а ставало дедалі хуже. І тільки дякуючи БОРИСОВІ..ми знайшли рішення і допомогу. Дякую завідуючій дитячого відділення Анні Владиславівні за її професіоналізм, чуйність, розуміння мене, як мами . Хочу щиро подякувати всьому колективові за лікування і догляд за моєю дитиною. Чуйні і уважні медсестри (найбільш запам'ятали дві Світлани і Наташу). Кожен лікар уважно оглядав і надавав такі потрібні для нас вичерпні відповіді на всі мої запитання. Відчувається, що лікарі-педіатри грамотні і компетентні фахівці, які дійсно на своєму місці. Особливо дякую за розуміння мене і підтримку Валентину Михайлівну (вона нас приймала, була чуйна і уважна до нас з першого і до останнього дня). Запамятався і завоював нашу довіру і повагу Констянтин Олександрович, дуже уважний і компетентний лікар, сподобався Захарчику. Прекрасний ЛОР-лікар Генієвська Тетяна Петрівна нас лікувала і оглядала кожного дня. (За необхідності завжди будемо звертатися саме до неї). Дякуємо БОРИСОВІ за таку необхідну нам допомогу.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Ковпака, 17до 18:00
  Отзыв. Приобрела на сайте "Скидочник" скидку на узи сосудов шеи и головы.Сразу перезвонила администратор,предложила удобное время.Клиника в 5 минутах ходьбы от "Дворца Украина".Понравилась врач-узи.Узи провела внимательно,долго.Все поясняла.Вот не могу ее не порекомендовать.
  Еще
  4 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, ул. Круглоуниверситетская, 3-5до 20:00
  Отзыв. Из многих врачей к которым мы обращались, только Лидия Владимировна смогла выявить причину и поставить грамотно диагноз. Врач очень чуткий и внимательный, от этого такой результат.
  Еще
  38 отзывов
  Киев, ул. Багговутовская, 1Круглосуточно
  Отзыв. Шынкаренко Ирина Валентиновна представилась врачём травматологом приемного отделения. Отказалась принимать пациента в субботу. Лови звезду коновал.....
  Еще
  92 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, ул. Шептицкого, 10до 20:00
  Отзыв. Был в клинике, отличная,врачи опытные . Все супер , рекомендую.
  Еще
  44 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17до 20:00
  Отзыв. Відділення реабілітації дуже хороше
  Еще
  157 отзывов
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано