Функциональные диагносты в Львове

  14
  Детский врач
  На карте0
  Львов, ул. Богдана Хмельницкого, 144до 14:00

  Файник

  Марьян Андреевич

  УЗИ-специалист • Функциональный диагност

  Львов, вул. Щирецька, 36до 15:00
  Отзыв. Репродуктолог Маркевич Ганна Іванівна призначила комплексне лікування. Дякуємо за фахову допомогу. Результати позитивні. Чекаємо на дитину!
  Еще
  Львов, ул. Драгана, 4Бдо 18:00
  Отзыв. Спасибо врачу Пронив Натали Владимировне за ее профессионализм и компетентность! Спасибо за чудо, которое за короткое время, она сделала для нашего ребенка, с нашим ребенком. Здоровья, успехов и творческого процветания Вашей клинике, а Натали Володимирини низкий поклон!
  Еще
  Отзыв. Добрій день! Пишу цей відгук, бо знаходжусь у стані жаху від роботи цього центру. Потрібно було здати аналіз на ревмопробу. дзвоню по телефону і привітна пані каже. що потрібно офіційно проплатити всього 50 грн. та взяти паспорт. Приходжу у четвер і отримую хамство від їхньої лабораторії та від реестратури. Ані паспорт, ані прописка ролі не грають. Ідіть до приватників, ми державна поліклініка і вас не приймемо. Окрім того купа народу під реестратурою, брудна, немита підлога та одне хамство. А за мною у черзі іще купа простаків, яким також нахамлять,як і мені. Жах! Не рекомендую нікому!
  Еще
  Львов, ул. Пекарская, 69бдо 15:00
  Все фильтры
  Категория
  Район
  Не выбрано