На карте0
  Медичний центр повного циклу для всієї родини
  Киев, вул. Дніпровська набережна, 26Кдо 18:00
  Многопрофильный медицинский центр с собственной лабораторией и роддомом, который работает по системе «Все включено»
  Консультація психолога сімейна
  1 210 грн.
  Все цены
  Отзыв. Хочу висловити велику подяку колективу пологового будинку "Адоніс" за те, що допомогли з'явитися на світ нашій донечці. Від закладу залишились тільки позитивні враження: професійно, комфортно, затишно, душевно і смачно))) Співробітники допомагають не тільки фізично пережити цей непростий період, але й підтримують психологічно, налаштовуючи тільки на позитив, дарують душевний спокій. Особливо хочеться виділити високий професіоналізм, уважність, наполегливість, старанність Леляка Олега Федоровича. Пологи були непростими і лікар проявив максимум уваги, підтримки, постійно був поруч і робив маніпуляції, аби все пройшло успішно і природнім шляхом. В кінцевому результаті все так і сталося. Безмежно ДЯКУЄМО від всієї нашої родини і хочеться, щоб побільше було таких відповідальних лікарів-професіоналів своєї справи, як Ви.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 8 адресов
  Киев, вул. Раїси Окіпної, 2до 20:00
  Лікування алкоголізму, тютюнопаління, наркозалежності та депресій
  Отзыв. Очень удобное место расположения. Высоко квалифицированный врач. Сразу видно хороший специалист. Мне удалось решить вопрос по поводу своего дяди. Который страдал алкоголизмом. Нам посоветовали именно этого врача. Всё прошло успешно. Спасибо доктору.
  Еще
  Медичний центр
  Киев, вул. Анни Ахматової, 46до 17:00
  Зручна транспортна розв'язка. Широка база лабораторна, наявність інструментарію.
  Консультування сімей та пар
  2 000 грн.
  Все цены
  Отзыв. Хорошая клиника, была у разных специалистов и на массаже, очень понравилось, внимательные врачи и правильно поставили диагноз и назначили грамотное лечение.
  Еще
  Отзывы37Все адресаВсе цены
  Комплекс психіатрії та наркології
  Киев, ул. Озерная, 3до 21:00
  Занимается эффективным лечением: проблемы с алкоголем, наркозависимость, депрессия, психические расстройства.
  Сімейна консультація психолога Царука Є.Г.
  2 200 грн.
  Сімейна консультація психолога Безух Т.А.
  2 000 грн.
  Сімейна консультація психолога Стецюра В.О.
  1 700 грн.
  Сімейна консультація психолога Димко Т.О.
  1 700 грн.
  Сімейна консультація психолога Григор'єва Ю.В.
  1 500 грн.
  Все цены
  Отзыв. Врач отличный, провел осмотр, поставил диагноз, назначил лечение. Очень приятно удивило, что на следующий день перезвонил, спросил о самочувствии. Сразу видно, что человек профессионал.
  Еще
  Отзывы4Все цены
  Медицинский центр
  Киев, г. Вишневое, ул. Молодежная, 11Адо 20:00
  Отзыв. Була 29.06. в клініці у Вишневому на прийомі з немовлям у педіатра та, нажаль, залишилась вкрай засмучена прикрим випадком з боку працівників рецепції. Місце для коляски передбачене лише надворі, почалась шалена злива з сильним поривистим вітром, нажаль навіть за таких умов, що дощ (злива) був "косий" і були всі свідчення, що він дістане до коляски, мені не дозволили завезти її до приміщення. По завершенні прийому та дочекавшись закінчення зливи виявилось таки, що коляска частково намокла та ще й забруднилась землею з горщика квітів, які стояли на підвіконні. Таким чином візит до клініки залишив брудну і мокру коляску та зіпсований настрій. Планувала ведення нагляду за немовлям та всі щеплення в клініці, а також власне лікування по гінекології, проте після такого випадку обслуговуватись в клініці не буду. Вкрай непрофесійне відношення працівників рецепції до клієнта!
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно