Медицинские центры

  Офтальмология в Киеве

  212
  На карте0
  Современный офтальмологический центр. Лазерная коррекция зрения, комплексная диагностика, лечение глаукомы, катаракты.
  Отзыв. Сделала у вас коррекцию зрения . Так счастлива ещё не была никогда. Это самый лучший подарок на Новый год. Жалею только о том, что не сделала этого раньше. Боялась. Но Кравец Наталия Игоревна рассказала мне все. У меня не было никаких противопоказаний. Все прошло супер. Неожиданно быстро. Спасибо вам.
  Еще
  Отзывы9Все цены
  Клиника
  Киев, ул. Глубочицкая, 40хдо 21:00
  Отзыв. Добрий день! Від всієї душі я вдячна Доктору Зеленському Олегу (урологу) . Слава Богу що я до нього потрапила. Він підходить дуже відповідально, ретельно до поставленої задачі ( в моєму випадку це почки, в яких було чимало всяких бактерій) , і був почичний тиск. Вислухає проблему та направить на правильні аналізи.. Дочекавшись результата аналізів, врач приписав лікування. Да, лікування забрало час, але допомогло. Також було повторне обстеження і він мені багато чого порадив. Через місяць зроблю контрольний аналіз та на консультацію. Здоров'я-це дуже важливо . І бажаю йому крепкого здоров'я і всим людям! Всим його буду радити, так як це дуже кваліфікований врач! Врач як то кажуть з Великої букви! Дякую Вам! Ильина М.
  Еще
  Офтальмологический центр
  Киев, проспект Степана Бандеры, 17/1до 20:00
  Офтальмологический центр полного цикла: лечение и хирургия заболеваний глаз, стационар
  Отзыв. Ми звернулися в клініку “Айлаз” з нашим сином Юрком, якому на той час було майже три роки. Йому був поставлений діагноз вроджений двосторонній птоз 2-ї степені і потрібно було робити операцію на обох повіках. Ми неймовірно задоволені і вдячні всім працівникам клініки. Всюди відчувається професіоналізм і відповідність найвищим стандартам. А особлива подяка Бариновій Анні Олександрівні. З першої нашої зустрічі наші хвилювання зникли так як ми зрозуміли, що віддаємо нашого сина в надійні руки. Результат операції перевершив всі наші сподівання. Анна Олександрівна неймовірно професійний і талановитий хірург. Вони провела операцію настільки акуратно, що навіть наступного дня, коли дитині зняли пов’язки, набряки були мінімальними. Під час операції нам потрібно було не тільки коректувати птоз, але й сформувати складочки на обох повіках. Результат був неперевершений. Все було зроблено дуже акуратно, рівномірно, з увагою до найменшої деталі. Дякую! iradorosh.skrynnyk@gmail.com, 380508829932
  Еще
  Семейная клиника
  г. Вишневое, ул. Молодежная, 32адо 20:00
  Многопрофильная клиника с широким спектром медицинских услуг для всей семьи
  Отзыв. Очень классная клиника. Оборудование премиум-класса, обслуживание 10/10. Девочки на рецепшене улыбчивые, внимательные и заботливые. Отдельное спасибо врачам - Лузан Елене Александровне (гинеколог) и Коваль Анне Николаевне (врач УЗИ) за их понимание, высококвалифицированную и качественную работу. Была у многих врачей, но возвращаться хочется именно сюда. Осталась очень довольна.
  Еще
  Отзывы10Акции и новостиВсе цены
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Диагностика
  Хирургия
  Дополнительно
  Этот сайт использует cookies
  Понятно