Офтальмология

  Офтальмологические клиники в Киеве

  42
  На карте0
  Современный офтальмологический центр. Лазерная коррекция зрения, комплексная диагностика, лечение глаукомы, катаракты.
  Отзыв. Обстежилась в цьому центрі і можу з впевненістю сказати, що в цьому центрі працює команда професіоналів!Особливо хочу відзначити лікаря Саксонова С Г!Лікар професіонал своєї справи!Проводить різноманітні лазерні операції, відчувається величезний досвід!Сподобалось відношення, привітний, усміхнений колектив, великий,просторий центр, сучасне обладнання. Обстеження призначаються найнеобхідніші, тобто нема враження що з тебе витягують кошти . Дякую за вчасно надане лікування!Центру бажаю процвітання!
  Еще
  Отзывы10Все цены
  Офтальмологический центр
  Киев, проспект Степана Бандеры, 17/1до 20:00
  Офтальмологический центр полного цикла: лечение и хирургия заболеваний глаз, стационар
  Отзыв. Раніше залишала туту відгук про роботу адмінстратора: що мене просили передзвонити за пару тижнів, щоб дізнатись за операцію. Мол адміністратори міняються, тому дзвоніть самі. Від клініки був дуже адекватний зворотній зв'язок - передзвонили, вибачились (особисто телефонував хтось з керівництва, на жаль ПІБ не запам'ятала), запропонували зручні дати та час для проведення операції. Приємно, що тут клієнт на першому місці. Так тримати! Учора зробила операцію на укріплення сітківки. Хочу подякувати лікарю Олені Володимирівні, яка оглядала, розповіла про всі нюанси і пост-операційний догляд. І за чуйний підхід лікаря та медсестри окреме дякую: під час операції стало не дуже добре - видно я перенервувала, але мене заспокоїли й за 3 хвилинки ми продовжили. Все пройшло успішно і тепер я спокійна за свої очі)
  Еще
  Офтальмологическая клиника
  Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17до 20:00
  Современный офтальмологический центр для детей и взрослых, который проводит диагностику, коррекцию и лечение зрения
  Отзыв. Очень понравился доктор Валишевский Дмитрий Арестович, спасибо большое!
  Еще
  УслугиВидеоОтзывы29Все цены
  Медичний центр
  Киев, ул. В. Липковского, 16Вдо 19:00
  Отзыв. Очень понравилось обслуживание клиники, приветливый персонал, особенно хочу отметить доктора Елену Николаевну, очень внимательна к своей работе, мне было комфортно у неё на приеме. Рекомендую!
  Еще
  Отзывы5Все цены
  Центр коррекции зрения
  Киев, ул. Лисковская, 12/1до 20:00
  Отзыв. Была на приеме врача-офтальмолога. Все понравилось, врач ответил на все мои вопросы. Спасибо! Прохожу лечение сейчас.
  Еще
  Отзывы7Все адресаВсе цены
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Хирургия
  Диагностика
  Этот сайт использует cookies
  Понятно