На карте0
  Хірургічний центр повного циклу
  Киев, пр-т Степана Бандери, 17/1до 20:00
  Хірургічна клініка повного циклу із сучасним обладнанням та комфортним відділенням післяопераційної реабілітації
  Отзыв. Щира подяка лікарю Вороновій Вірі Ярославівні. До лікування у неї мала сумний досвід щодо ударно- хвильової терапії, тому на першу процедуру йшла досить напруженою. Лікар уважно вислухала, заспокоїла, розповіла все, що мене цікавило. Зараз мої візити до клініки на процедуру приносять не тільки фізичне полегшення, але і задоволення від спілкування з чудовим фахівцем і гарною щирою людиною. Дякую і бажаю собі і всім, хто потребує медичної допомоги, зустріти таких лікарів. +38 (050) 382-79-01, [email protected]
  Еще
  Кардіохірургічний центр
  Киев, вул. Братиславська, 5Адо 15:30
  Отзыв. Прошло уже полтора года со дня моего второго рождения, подаренного мне Демянчук Виталием Богдановичем. Он и команда врачей Института сердца подарили мне второй шанс на жизнь 12 апреля 2020 года, проведя сложнейшую операцию протезирования грудной аорты. Никогда не устану благодарить этих людей и руководителя Института сердца Тодурова Бориса Михайловича, собравшего коллектив Института из высококвалифицированных специалистов, врачей от Бога! Здоровья вам всем! С глубоким уважением!
  Еще
  Кардиологический центр
  Киев, ул. Мельникова, 24
  Отзыв. Щиро вдячний всім лікарям і мед. Персоналу в особливості кардіохірургу Ємцю Іллі Миколайовичу!!!!
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Диагностический центр
  Киев, ул. Народного Ополчения, 5до 17:00
  Отзыв. Врач на доплере очень крутой!
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21Выходной
  Отзыв. Лікувалася моя мама в урологічному відділенні, ми щоденно її відвідували після операції. Дуже приємні враження про всю команду лікарів та медсестер та про комплекс загалом. Окремо хочеться подякувати Павлу Георгійовичу Яковлеву та Віктору Вікторовичу Чистякову за Їхній професіоналізм, знання, досвід та важкий труд. Вони провели важку 5-годинну операцію з видалення нирки, а після неї ще й знайшли сили консультувати паціентів, які на них чекали. Все доступно пояснювали, відповідали на наші запитання і вдень, і вночі. Підтримували, жартували і налаштовували на позитив. Щиро дякуємо Їм за ставлення до паціентів та за тисячі врятованих життів!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Кардіологія
  Этот сайт использует cookies
  Понятно