Кардиология

  Консультация детского кардиолога в Киеве

  46
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Березняковская, 30бдо 20:00
  Отзыв. Дерматолог Василий Богданович - опытный, квалифицированный врач. Им было подобрано эффективное лечение моего заболевания. Если в будущем понадобиться обратиться к дерматологу то пойду именно к нему.
  Еще
  398 отзывовВсе адресаВсе цены
  Клиника
  Киев, ул. Срибнокильская, 20до 21:00
  Отзыв. Дуже задоволена клінікою і взагалі роботою лікарів та іншого персоналу) всі дуже привітні і приємні. Звернулась в клініку щоб зробити ендоскопію. Дуже хвилювалась, тому що раніше ніколи не робила)) але лікар дуже гарно пояснив як буде проходити процедура і що потрібно робити, щоб полегшити цей процес для себе) дівчина-асистент також дуже мила і привітна, постійно заспокоювала загалом, процедура пройшла дуже швидко і безболісно. Ніяких негативних емоцій не залишилось) тому якщо вам потрібно пройти цю процедуру, а ви боїтеся, то рекомендую звернутися саме в цю клініку) будете задоволені
  Еще
  Моб. приложенияАкцииВсе адресаВсе цены
  Клиника
  Киев, ул. Предславинская, 29до 21:00
  Отзыв. Тривалий час спостерігаюсь у лікаря-гінеколога Мановицької О.В. З першого візиту Оксана Вікторівна полонила чуйністю та професіоналізмом. Грамотна в питаннях як акушерства, так і гінекології, спокійно та відверто можна задати турбуючі запитання, а підібране лікування завжди сучасне та ефективне. Безмежно вдячна Лікарю Оксані Вікторівні!!!
  Еще
  Клиника
  г. Ирпень, ул. Университетская, 2/1до 21:00
  Отзыв. Нам понравилась педиатр Ирина Хохлова. Как для врача данной специальности нашла подход к моему ребенку, а это не так легко. Ее назначения дали хороший результат, поэтому мы целиком удовлетворены нашим знакомством.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Глубочицкая, 40хдо 21:00
  Отзыв. Близко к метро, хорошая аппаратура, цены приемлемые.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано