На карте0
  Хірургічний центр повного циклу
  Киев, пр-т Степана Бандери, 17/1до 20:00
  Електрокардіографія (ЕКГ) спокою з описом
  420 грн.
  Електрокардіографія (ЕКГ) спокою без опису
  170 грн.
  Холтерівське моніторювання порушень ритму (1 доба)
  1 080 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Настав час і мені написати відгук навіть не про клініку загалом, і не про персонал, а про справжню теплоту сердець, яку я там зустріла. Моїй мамі у держ.лікарні нашого міста "лікар" з великим стажем поставив діагноз - грижа шлунку і запевнив, що ніхто в нас на Україні не візьметься робити операцію, адже вона надто складна, із-за розташування грижі біля серця. Не передати словами розпач, коли бачиш страждання своєї мами. Тліла тільки надія, а якщо, все-таки, можна щось зробити. Ми звернулися до лікаря Кравцова Дениса Ігоровича. Пройшли повторно повну діагностику і почули, що операція дійсно дуже складна, але її він може зробити. Це людина з добрим серцем, лікар від Бога. Ніколи в житті я не зустрічала лікаря, який би так брав до душі чужу біль. Кажуть, що лікарі мають бути з холодним серцем, щоб не брати до душі страждання людей. Але це не про нього. Там відчуваєш себе як в колі родини. Турбота і чуйність. Велика подяка йому за маму. Також хочу подякувати директору клініки Реунову В'яче
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, вул. Казимира Малевича, 83до 16:00
  Отзыв. Были неделю назад с мужем, на приёме у Холодян Ирины Ярославовны. Попали по рекомендации подруги, которая нянчит двойдю, благоларя этой клинике и этому врачу. Сдали все анализы. Персонал очень приветливый и внимательный, Ирина Ярославовна - вселяет надежду. Очень надеемся, что и нам, так же повезёт!
  Еще
  Ещё 4 адреса
  Клініка репродукції та планування сім'ї
  Киев, вул. Платона Майбороди, 8до 20:00
  Отзыв. Все хорошо, все замечательно, мне понравилось в центр. Делала ЭКГ.
  Еще
  Багатопрофільний медичний центр
  Киев, ул. Арсенальная, 9/11до 20:00
  Отзыв. Уютная современная клиника, приветливый персонал, очень удобное расположение. Можно сделать комплексные чекапы всего организма или отдельной области. Была у врача флеболога Романа Матвеева на узи, очень внимательный врач, осталась довольна.
  Еще
  Багатопрофільна клініка
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вдо 20:00
  Отзыв. Могу на своем опыте сказать, что этот центр хороший. Недавно проводили косметическую операцию (пытались убрать старый шрам). Он уже почти не заметен, спасибо!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Функціональна діагностика
  Этот сайт использует cookies
  Понятно