На карте0
  Лечебно-диагностический центр
  Киев, ул. Сергея Данченка, 5/5до 19:00
  Отзыв. Комфортно все на гарному рівні. З повагою відношення.
  Еще
  Лаборатория
  г. Украинка, ул. Киевская, 1до 16:00
  Отзыв. Категорично не рекомендую звертатись до лабораторії з приводу ЗППП. Історія наступна. Гінеколог з якоїсь магічної причини (яка насправді ясна) сказала робити аналіз виключно в Савоні. На питання чи можна в якійсь іншій, та сказала ні. Робиться аналіз на інфекцію від ім*я цього гінеколога, результат позитивний. Виникають питання, як так, якщо чоловік і я до один одного не мали статевих партнерів. Чоловік робить аналіз в іншій лабораторії, результат негативний. Перероблюю я, знову ж в Савоні, тепер вже по власному зверненню, результат негативний. Аналізи перероблялись разів 5 в різних лабораторіях. Результати завжди негативні. І саме цікаве, що така ж історія повторювалась ще в 2 знайомих. Я звісно розумію, що заробляти всім треба, але ж не шляхом обдурювання і викачкою тисяч гривень. Висновок: якщо і йдете в Савон, то виключно за самозверненням.
  Еще
  Ещё 17 адреса
  Медичний центр
  Киев, пр-т Перемоги, 119/121до 20:00
  Електрокардіографія з розшифруванням
  350 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Були на операції у Молочика Юрія в клініці на Житомирській Прохелс. Симпатично, комфортно,дружелюбно. Коли приїхали нас відразу розмістили в палату. Після операції постійно заходили анестезіолог, медсестра, санітарочка. Дуже сподобалося. Дякуємо.
  Еще
  Клініка
  м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1до 21:00
  Отзыв. Спасибо доктору Корильчук Раисе Николаевне за индивидуальный подход и серьезное отношение к моему заболеванию. Я получила схему лечения, буду выполнять вск предписания доктора.
  Еще
  Ещё 14 адреса
  Медичний центр
  Киев, ул. Василия Липкивского, 45до 19:00
  Отзыв. Дякую за гарне обслуговування Превентклініку , а також хочу висловити подяку лікарю Корост Я.В. за інформативну консультацію.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Функціональна діагностика
  Этот сайт использует cookies
  Понятно