На карте0
  Медицинский центр
  Киев, Михаила Коцюбинского, 8АКруглосуточно
  Отзыв. Доброго дня усім! Скажу одне та найголовніше: Інституту проблем терапії - це клініка, яку можна назвати як маніпуляційний центр. Лікарі цієї клініки можуть поставити вам крапельницю, поставити укол, взяти аналіз тощо. Хоча і тут є певні проблеми - один з медбратів робив укол не у визначену зону на м'якому місці, а у нижню частину ягодиці. Приймаючи на лікування людину з діагнозом гострого панкреатиту лікарі не додумались зробити елементарний спеціальний аналіз сечі, що чітко підтверджує чи спростовує цей діагноз. Жодного препарату, що лікував би цю недугу не призначили, а просто лікували пронос та гастрит при гострих спазмах. І це зрозуміло. Адже у них кардіолог займається гастроентоолонією, а терапевт кардіологією... А ще вони додумуються людині з панкреатитом та гострими болями шлунку давати на обід РОЗСОЛЬНИК. Звісно ж вони при цьому говорять, що це звичайний суп, хоча при панкреатитах людям показано голодування. Користуючись безпорадним станом лікарі Інституту проблем терапії за ваші ж гроші залікують вас без чіткого діагнозу додаючи на другий день антибіотики. Таке "Лікування" проводять поки ви платите, а потім випихають з клініки призначаючи безліч препаратів (і не дешевих) які терапевти зі звичайних поліклінік називають вже давно не дієвими. Отже, ні кому не пораджу цю клініку. Це не лікарня, а простий маніпуляційних кабінет з поганим харчуванням, до якого "погані" але небідні діти "запихають" своїх батьків для нетривалого лікування.
  Еще
  Киев, ул. Юрия Кондратюка, 6до 20:00
  Отзыв. Удобно, что можно сделать много разных обследований в одном месте. Но далеко не все врачи хорошие, надо знать, к кому идешь. Из врачей-узистов могу посоветовать Кирееву.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21до 18:00
  Отзыв. Доброго дня, всем читающим мой отзыв! Нет даже слов, чтоб выразить благодарность в полном объёме за проделанную работу со мной, лучшего нейрохирурга Возняка Александра Михайловича! После проведённых операциях в институте нейрохоругии (2001г,2005г,2006г), нам слава Богу посоветовали обратится в Феофанию! Операция была проведена в 2013 году и сразу предложили обучение. Всё прошло хорошо. Спасибо огромное прекрасному персоналу и низкий поклон Александру Михайловичу! Благодарю Вас за качественную работу!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Урловская, 8до 20:00
  Отзыв. Проходила УЗД обстеження в даному центрі, ціна-якість відповідна.Персонал привітний, атмосфера закладу приємна.Рекомендую.
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Бажана, 12АКруглосуточно
  Отзыв. Даже чтобы сдать простой анализ надо в очереди посидеть, как в государственной поликлинике. Такой себе вариант.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно