Генетический скрининг в Киеве

  7
  На карте0
  Поликлиника для детей и взрослых
  Киев, ул. Василя Тютюнника, 37/1до 20:00
  Отзыв. Была анемия. Долго мучилась, пока не обратилась к Орлову В.Н. в Медиком. Вылечилась достаточно быстро и проблема не возвращается.
  Еще
  Поликлиника для детей и взрослых
  Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Ддо 20:00
  Отзыв. Ходила в Медиком на иглотерапию, чтобы убрать нервное напряжение. Помогло. Результат отличный.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Вышгородская, 38до 14:00
  Отзыв. Клиника СУПЕР!! мне понравилось. Была в клинике на приеме у троих специалистов, все доктора профессионалы высшего уровня, на рецепшн встретили очень приветливо, все объяснили и разложили по полочкам. Процветания Вам. Так держать!! СПАСИБО.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Василия Касияна, 2/1до 20:00
  Отзыв. Никаких претензий. Все чётко, быстро, внимательно. Просторные светлые кабинеты и коридоры. На входе есть детский уголок.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, проспект Героев Сталинграда, 12ДВыходной
  Отзыв. Хорошая клиника с высоким качеством обслуживания. Врачи-профи своего дела. Обращайтесь, не пожалеете)
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, пр. Воздухофлотский, 52
  Отзыв. Відвідувала центр на минулому тижні. В мене була послуга - комплексне дослідження ендокринолона (аналізи +УЗД+ консультація лікаря). Коли зранку на вказаний час прийшла на здачу аналізів, то з'ясувалось, що адміністратор (яка щойно помивши яблука) сама взяла в мене кров, і в розмові (намагалася вмовити мене здати ще інші аналізи) виявилося, що вона ще й гінеколог!.. От такий симбіоз: 3 в 1. Через декілька днів, прийшовши на УДЗ і консультацію лікаря, звертаюся до адміністратора (вже інший працівник), що мають бути результати аналізів, на що мені хамовито, наче на базарі, з перекошеним обличчям, кричить: аякже, все в нас есть... Причому, я просто запитала, без претензій, а у відповідь почула злісну репліку і побачила витягнуту шию, як в гуски, що шипить і любить щипати... Лікар УЗД виявився широкопрофільним спеціалістом, робить УЗД всіх органів. Це стало зрозуміло, чекаючи в черзі (хоча було оговорено час при записі до лікаря), коли виклили до кабінету на УЗД внутрішніх органів іншого очікуючого пацієнта. Лікар, наче ендокринолог, наче узіст, після УЗД дає консультацію за результатами аналізів крові! .. Підсумок: не раджу ходити в цей медичний центр! Виникають сумніви, коли одна людина виконує різнорідні функції... Адміністратор, маніпуляційна медсестра і гінеколог - одна людина.... Лікар УЗД робить дослідження і щитоподібної залози, і внутрішніх органів+ ендокринолог...
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Бульварно-Кудрявская, 34ГВыходной
  Все фильтры