Гинекология

  Генетический скрининг в Киеве

  6
  На карте0
  Поликлиника для детей и взрослых
  Киев, ул. Василя Тютюнника, 37/1до 19:00
  Отзыв. Зайшли рак щитоподібної залози. Оперувалася в Медикомі у Кваченюка Андрія Миколайовича. До нього ж ходжу на консультації та огляди. Гарний спеціаліст, який рятує людям життя.
  Еще
  Поликлиника для детей и взрослых
  Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Ддо 19:00
  Отзыв. Ходила в Медиком на иглотерапию, чтобы убрать нервное напряжение. Помогло. Результат отличный.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Вышгородская, 38до 20:00
  Отзыв. Порекомендовала подруга, постоянный клиент. Прошла в клинике обследование, очень понравился маммолог, доктор Большой профессионал. Девочки если проблема с грудью только к Мовчан Юрию Валентиновичу! Очень приятные девочки регистратуре, внимательное отношение к каждому. Вообщем я теперь тоже постоянный клиент.
  Еще
  21 отзыв
  Медицинский центр
  Киев, ул. Василия Касияна, 2/1до 21:00
  Отзыв. Хочу поблагодарить за качественную консультацию врача - Костюченко Евгения Викторовича! Очень хороший специалист! Всем рекомендую.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, пр. Воздухофлотский, 52
  Отзыв. Відвідувала центр на минулому тижні. В мене була послуга - комплексне дослідження ендокринолона (аналізи +УЗД+ консультація лікаря). Коли зранку на вказаний час прийшла на здачу аналізів, то з'ясувалось, що адміністратор (яка щойно помивши яблука) сама взяла в мене кров, і в розмові (намагалася вмовити мене здати ще інші аналізи) виявилося, що вона ще й гінеколог!.. От такий симбіоз: 3 в 1. Через декілька днів, прийшовши на УДЗ і консультацію лікаря, звертаюся до адміністратора (вже інший працівник), що мають бути результати аналізів, на що мені хамовито, наче на базарі, з перекошеним обличчям, кричить: аякже, все в нас есть... Причому, я просто запитала, без претензій, а у відповідь почула злісну репліку і побачила витягнуту шию, як в гуски, що шипить і любить щипати... Лікар УЗД виявився широкопрофільним спеціалістом, робить УЗД всіх органів. Це стало зрозуміло, чекаючи в черзі (хоча було оговорено час при записі до лікаря), коли виклили до кабінету на УЗД внутрішніх органів іншого очікуючого пацієнта. Лікар, наче ендокринолог, наче узіст, після УЗД дає консультацію за результатами аналізів крові! .. Підсумок: не раджу ходити в цей медичний центр! Виникають сумніви, коли одна людина виконує різнорідні функції... Адміністратор, маніпуляційна медсестра і гінеколог - одна людина.... Лікар УЗД робить дослідження і щитоподібної залози, і внутрішніх органів+ ендокринолог...
  Еще
  6 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Бульварно-Кудрявская, 34Гдо 20:00
  Все фильтры