Перевязка маточных труб в Киеве

  43
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Маршала Рыбалко, 11/БКруглосуточно
  Отзыв. Низкие цены на приём врачей и на анализы, профессионализм врачей, удобство расположения, приятная атмосфера.
  Еще
  Клиника пластической хирургии и эстетической косметологии
  Киев, ул. Глубочицкая, 32Бдо 21:00
  Отзыв. Не могу не поделиться своими впечатлениями от Perfecto Room! Невозможно назвать это клиникой или медицинским центром- это пространство,созданное с удивительным вкусом и любовью ко всем посетителям! Невероятно уютно, стильно, внимательно, все продумано до мелочей. Не говоря уже о профессионализме сотрудников - Доктора с большой буквы! Спасибо всему внимательному персоналу. После Вас я всегда на высоте!!!
  Еще
  Киев, ул. Владимира Брожка, 112/40до 20:00
  Отзыв. Хочу виразити велику вдячність Чернишову Сергію Вікторовичу і персоналу Дієво! Я була на операції у цього лікаря, і він допоміг мені одужати! Тож дуже вдячна таким розумним лікарям!
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Кудрявская, 31/33до 20:00
  Отзыв. Лікар недружелюбна, спілкується різко, пояснення треба витягувати. Мені потрібна була проста операція з місцевою анастезією, а вона нав.язувала загальну анастезію..аргументуючи це тим, що буде рецидив, хоча рецедив від наркозу не залежить..і залякуючи, що місцеве знеболювання дуже боляче робити..виявилось, що лікарю просто зручніше робити загальний наркоз, бо по-іншому вона не вміє..вона так і сказала, що ніколи з місцевим не робила і боїться задіти там щось..виходить те, що загальна анастезія шкідлива і від неї ще треба відходити в стаціонарі її не хвилює.. В результаті я пішла до першого ж іншого лікаря, який сказав, що це дуже проста операція, яка робиться за 15хв з місцевою анастезією. На щастя, я не послухала її. Не рекомендую!
  Еще
  Медицинский центр
  с. Ходосовка. ул. Березовая, 2Круглосуточно
  Отзыв. Нова сучасна клініка.
  Еще
  Все фильтры
  Метро
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно