На карте0
  Медицинский центр
  Киев, вул. Казимира Малевича, 83Выходной
  Сеть медицинских центров, специализирующихся на лечении бесплодия, ведении беременности, гинекологии и маммологии.
  Отзыв. Хочу сказать спасибо персоналу клиники, а в частности, врачу-андрологу Клименко Евгению Владимировичу. Спасибо за Ваше внимание и умение, за ваши золотые руки. В силу сложившихся обстоятельств обратился в клинику на Героев Сталинграда, 8. Здесь был принят врачом Клименко Е. В. , который осмотрел и дал все необходимые консультации. После проведенного лечения мое мужское здоровье значительно улучшилось. Спасибо.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 1 адрес
  Клініка репродукції та планування сім'ї
  Киев, вул. Платона Майбороди, 8до 20:00
  Провідним напрямом клініки є лікування безпліддя. Власний кріобанк. Є стаціонар.
  Отзыв. Женское здоровье? Только здесь ! Врачи-профессионалы и любимый гинеколог? Только тут! Ну и конечно, сервис, чистота, об этом и говорить не стоит, все - супер! И цены не такие уж и высокие в сравнении с даже государственными клиниками. Знаешь за что платишь. Рекомендую!
  Еще
  Багатопрофільна клініка
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вдо 20:00
  Знаходимося у самому центрі столиці. У вашому розпорядженні парковка всередині двору. Поруч метро та зупинки.
  Отзыв. У Колібаби Олега Анатолійовича лікувався мій чоловік. Доречі саме тому я знаю про цей медичний ценетр. Персонально Олег Анатолійович займається його чоловічим здоров'ям в терапевтичному плані. Але через деякий час зіткнулись з тим, що у чоловіка пахова грижа. Колібаба порадив дуже хорошого хірурга Заіку Олександра Володимировича, який зробив операцію не просто добре, а дуже відмінно. Дякую всьому персоналу медичного центру за відмінну якість обслуговування. Доречі вартість лікування відносно багатьох інших спеціалізованих клінік нижче, а порівняно з розкрученими брендами взагалі копійки. Всiм раджу «Медичний центр Олега Колібаби».
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Ивана Выговского, 1Ддо 20:00
  Отзыв. З великою вдячністю хочу написати про лікаря Монан Наталію Миколаївну. Була з дитиною 8 років у неї. Вона професійний лікар та доброзичлива, чуйна людина. В реєстратурі працюють хороші, привітні люди, мені підібрали зручній час, зачекали після закінчення своєї роботи. Дуже всім вдячна.
  Еще
  Киев, Маршала Тимошенка, 29до 20:00
  Отзыв. Классная клиника, доктор умничка, буду рекомендовать
  Еще
  Все фильтры
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно