Радиологические исследования в урологии в Киеве

  10
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Киев, пр-т Владимира Маяковского, 32БВыходной
  Отзыв. В этой поликлинике работает ооочень хорошая ЛОР врач в 503 кабинете! Когда-то попала к ней с отитом- она мне заложила лекарства и за 3 дня вылечили. 2 недели назад с острым отитом обратилась в поликлинику на Рижской 1-так там лор ничего закладывать не стала-написала направление в больницу и все.( хотя прописана у нее на участке!)....поехала на маяковского 32б к ЛОРУ - и только тут вылечил уши! Спасибо, что есть хорошие врачи!
  Еще
  ЛОР-центр
  Киев, ул. Срибнокильская, 1адо 15:00
  Отзыв. Хорошая клиника! Не большая , но всегда чистая и уютная. Хорошое место расположения, на против центральный вход в парк.
  Еще
  Медико-диагностический центр
  Киев, ул. Соломенская, 33до 15:00
  Отзыв. Пользуюсь услугами клиники 7 лет, всегда качественное обслуживание и точные диагнозы.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21Выходной
  Отзыв. Пишу українською, бо ця лікарня лише для українців. Потрапила сюда, бо друзі в 2012 році порадили. Може тоді було краще. Але в 2017 так. Поперше вразило діагностичне відділення. Проходила там КТ з контрастом. 4000 грн за м'які транини шиї та грудної клітини. + 1000 контраст. Кажуть там стоїть апарат 2007 року на 96 зрізів. Ну може, але совок. Перед апаратом роздягнулася і мені запропонували вдіти сатиновий халатик на всі розміри в яблучко з слідами того, що в ньому вже хтось був. Дівчата здивувались коли я відмовилась це вдягати і дали накрахмалену чисту простиню))) це ок. Але місце куди лягаєш - ніхто не парився прибрати від волосся. КТ пройшло норм, дуже класні медсестри, що вводили катетер. Але мої руки весь час намагались впасти, або шаркали по аппарату. Мозолів не було на ліктях, але ще трошки і намозолило б. В операційному відділенні та сама картина. Совок 2. Каталки виглядали так само як ті всі речі на КТ. На операцію не погодилась, бо з 8-ї ранку до 16 дня замучилась чекати ту операцію з страшним головним болем. Чомусь стало страшно, що вкладуть на операційний стіл, на якому крім волос будуть чиїсь видалені з тіла речі та плями крові. Я за біо життя, не люблю всі одноразові речі, але бува таке, що це необхідність. Вартість перебування за добу в палаті = 500грн Благодійний внесок +1250грн. Нажаль нема фото. Висновок +Персонал рівня медсестер - дуже хороше вреження +-Хірургі - не знаю, втекла. + дуже класно на території. чисте повітря і красота + в палаті прибирають і також дуже чисто. все, що необхідно - є - Чистота і гігієна в питаннях процедур - жуть совкова - Нема кафе для відвідувачів Наступного разу мабуть краще йти догарного спеца в приватні клініки, де ціна буде +- така сама, але буде чисто.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно