Цистоскопия в Киеве

  5
  На карте0
  Сеть медицинских центров
  Киев, ул. Гната Хоткевича, 12до 20:00
  Отзыв. Благодарю за помощь! Всем процветания и удачи)
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Бажова, 15/20до 20:00
  Отзыв. Отличная клиника, все понравилось, ходил по купону делал УЗИ ног и была консультация врача флеболога Чмелюка Игоря отличный врач,профессионал своего дела, все подробно рассказал, короче говоря всем рекомендую.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Михаила Коцюбинского, 8АКруглосуточно
  Отзыв. Доброго дня усім! Скажу одне та найголовніше: Інституту проблем терапії - це клініка, яку можна назвати як маніпуляційний центр. Лікарі цієї клініки можуть поставити вам крапельницю, поставити укол, взяти аналіз тощо. Хоча і тут є певні проблеми - один з медбратів робив укол не у визначену зону на м'якому місці, а у нижню частину ягодиці. Приймаючи на лікування людину з діагнозом гострого панкреатиту лікарі не додумались зробити елементарний спеціальний аналіз сечі, що чітко підтверджує чи спростовує цей діагноз. Жодного препарату, що лікував би цю недугу не призначили, а просто лікували пронос та гастрит при гострих спазмах. І це зрозуміло. Адже у них кардіолог займається гастроентоолонією, а терапевт кардіологією... А ще вони додумуються людині з панкреатитом та гострими болями шлунку давати на обід РОЗСОЛЬНИК. Звісно ж вони при цьому говорять, що це звичайний суп, хоча при панкреатитах людям показано голодування. Користуючись безпорадним станом лікарі Інституту проблем терапії за ваші ж гроші залікують вас без чіткого діагнозу додаючи на другий день антибіотики. Таке "Лікування" проводять поки ви платите, а потім випихають з клініки призначаючи безліч препаратів (і не дешевих) які терапевти зі звичайних поліклінік називають вже давно не дієвими. Отже, ні кому не пораджу цю клініку. Це не лікарня, а простий маніпуляційних кабінет з поганим харчуванням, до якого "погані" але небідні діти "запихають" своїх батьків для нетривалого лікування.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Княжий Затон, 21с 08:00
  Отзыв. Клиника на Мишуги, доктору 5*, девочкам на рецепции 2+. никогда не перезванивают чтоб напомнить о приеме, нет ни смс, никаких оповещений. Сегодня убило то что приехав на 9.00 оказалось что доктора сегодня не будет, а мы вам звоним минут 15 уже не можем дозвониться.... конечно я же в транспорте((((( Ребят, сходите на экскурсию в любую другую клинику. Доктором довольна, Дениско знает своё дело ставлю 4 только из уважения к ней
  Еще
  Международная медицинская клиника
  Киев, ул. Ревуцкого, 44ас 08:00
  Отзыв. Огромное спасибо хочу сказать Людмиле Владимировне Шпуре - врачу-гинекологу клиники Нью Лайф. Людмила Владимировна очень компетентный врач-гинеколог и очень толерантная по отношению к своим клиентам. Я сама очень чувствительная девушка ("неженка"), хожу только к ней так как она понимает меня и всегда хорошо обращается со мной на осмотре и вовремя разных процедур (осмотр, УЗД и др.). Мои сестра и подруга тоже ходят к ней и очень её хвалят. Спасибо Вам Людмила Владимировна.
  Еще
  Все фильтры