Оплата пластиковой картой
  Парковка
  Wi-Fi
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Щербаковского, 42до 21:00
  Современное многопрофильное медицинское учреждение с качественной системой оказания медицинских услуг
  Отзыв. Клиника нравится, уже не первый год пользуюсь ее услугами. Добираться для меня, конечно, далековато, но зато знаешь, что квалифицированные врачи обследуют, грамотно все расскажут, объяснят и пропишут качественное лечение. Были проблемы по гинекологии. С Инной Юлиановной долго лечили и продолжаем этот процесс. Не у одного врача побыла с одной и той же проблемой, но в ее руках, моя проблема начала решаться! Рада,что нашла гинеколога, которому могу доверить свое женское здоровье.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Пушкинская, 45/2до 19:00
  Диагностический центр с полным комплексом услуг по ультразвуковой диагностике
  Отзыв. Ольга Миколаівна професійний ,уважний ,досвідчений лікар! Багато років обстежують саме у нею,кожного разу її діагнози підтверджуються вузькими спеціалістами ! Раджу ,як чудового спеціаліста!
  Еще
  АкцииВрачиОтзывы13Все цены
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пр-т Мира, 19/18до 20:00
  Многопрофильная частная клиника для всей семьи
  Отзыв. Тут можна пройти якісну діагностику, отримати консультацію .досвідчених лікарів та комплексне лікування.
  Еще
  Отзывы41ЦеныВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, проспект Голосеевский, 59бдо 20:00
  Отзыв. За порадою знайомої звернулася до лікаря-гінеколога Левицької Інни Володимирівни, що працює в клініці ЛевМед і сама нікому не стану її рекомендувати з причини непрофесіоналізму та непорядності. У поле скар в мій перший візит заміть реальної скарги про сильний біль у нижній частині спини, лікар видумала власний «біль внизу живота», на що ніяк не змогла знайти пояснень у мій другий візит, опустила очі, а потім запевняла, що я б в такому разі мала звернутися до фахівця у питань спини й що такий у їхній клініці також є. Це непорядно - раз, а два - чому Інна Володимирівна Левицька одразу не перенаправляє пацієнта до іншого лікаря, якщо вказані ним/ нею скарги не відповідають гінекологічним? Тут це вже непрофесійно! До непрофесіоналізму відношу також призначення непотрібного аналізу на статеві інфекції (результат нічого не знайшов) навіть після мого зауваження, що статевим життям не диву 2 роки з моменту мого останнього одужання. Судячи з подиву моїм питанням, лікар не мала ходу лікування.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Ломоносова, 77до 21:00
  Отзыв. Делала здесь узи. Всё прошло хорошо. Всё понравилось. Спасибо!
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно