На карте0
  Хірургічно-діагностичний центр
  Киев, вул. Спаська, 39Круглосуточно
  Хірургія, КТ, МРТ, УЗД. 3 сучасні операційні, комфортні палати.
  Рентгенографія органів грудної клітини у двух проекціях
  750 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Был в центре первый раз, приём состоялся в назначенное время, всё хорошо.
  Еще
  Отзывы184Всі адресиВсі ціни
  другие адреса сети
  Ещё 7 адреса
  Медичний центр
  Киев, вул. Будіндустрії, 5адо 15:00
  Наданне широкого спектру медичних послуг, проведення діагностики, профілактики та лікування захворювань.
  Отзыв. Очень приятный центр, условия очень комфортны для посещения, спасибо большое за качественное обслуживание и оперативность.
  Еще
  Киев, ул. Багговутовская, 1Круглосуточно
  Отзыв. Поликлиника работает с 8-00, в 8-10 все окна регистратуры еще закрыты, 50 человек стоят и дышат друг на друга вирусами, женщины с регистратуры обьясняют ситуацию неразборчевым воплем
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Михаила Коцюбинского, 8АКруглосуточно
  Отзыв. Доброго дня усім! Скажу одне та найголовніше: Інституту проблем терапії - це клініка, яку можна назвати як маніпуляційний центр. Лікарі цієї клініки можуть поставити вам крапельницю, поставити укол, взяти аналіз тощо. Хоча і тут є певні проблеми - один з медбратів робив укол не у визначену зону на м'якому місці, а у нижню частину ягодиці. Приймаючи на лікування людину з діагнозом гострого панкреатиту лікарі не додумались зробити елементарний спеціальний аналіз сечі, що чітко підтверджує чи спростовує цей діагноз. Жодного препарату, що лікував би цю недугу не призначили, а просто лікували пронос та гастрит при гострих спазмах. І це зрозуміло. Адже у них кардіолог займається гастроентоолонією, а терапевт кардіологією... А ще вони додумуються людині з панкреатитом та гострими болями шлунку давати на обід РОЗСОЛЬНИК. Звісно ж вони при цьому говорять, що це звичайний суп, хоча при панкреатитах людям показано голодування. Користуючись безпорадним станом лікарі Інституту проблем терапії за ваші ж гроші залікують вас без чіткого діагнозу додаючи на другий день антибіотики. Таке "Лікування" проводять поки ви платите, а потім випихають з клініки призначаючи безліч препаратів (і не дешевих) які терапевти зі звичайних поліклінік називають вже давно не дієвими. Отже, ні кому не пораджу цю клініку. Це не лікарня, а простий маніпуляційних кабінет з поганим харчуванням, до якого "погані" але небідні діти "запихають" своїх батьків для нетривалого лікування.
  Еще
  Клиника семейной медицины
  Киев, ул. Старонаводницкая, 13до 20:00
  Отзыв. После крайне неудачного похода год назад по страховой в другой больнице на снимок, была направлена сюда. Чистые помещения, вежливый персонал, все сделали за 5 минут (я пришла вовремя). Очень приятные остались впечатления. В этом году была у дерматолога. Профессионал, очень понравился. К сожалению, не запомнила фамилии. В целом клиника и врачи оставляют хорошее впечатление как по сравнению с другими частными клиниками, так и (особенно :)) после государственных.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно