На карте0
  Киев, пр-т Владимира Маяковского, 32Бдо 09:30
  Отзыв. Просто ужас!!! Не могу понять зачем в поликлинике регистратура если в течении 1.5 часа нельзя дозвониться.Не один из телефонов не отвечает?????
  Еще
  Святошинская улица, 31до 19:00
  Отзыв. Бегите отсюда… 2 варианта — либо не заметят проблему, либо залечат так, что прямая дорогая в патологию беременных…
  Еще
  Амбулатория семейной медицины
  Киев, ул. Осенняя, 33до 19:00
  Отзыв. Неоднократно обращалась в клинику к гинекологу, могу сказать так профессионализма 0 но за то деньги берут по максимум! Шарашкина контора!!! Сначала не верила негативным отзывам пока сама в этом не убедилась! Однозначно не рекомендую!!!
  Еще
  Детская клиника
  с. Софиевская Борщаговка, ул. Академика Шалимова, 65до 20:00
  Отзыв. Заходимо у клініку частенько. Не порівняти ставлення лікарів із відповідним у державній поліклініці. Привітний персонал, що допоможе, навіть памперс надасть. В інтерєрі є дитячі столики з іграшками, пелинальні. Якщо потрібно погодувати дитину грудьми відведуть у порожню кімнату. Щодо лікарів, то ситуація неоднозначна. Головний педіатр Конотопська - дуже хороший спеціаліст ( рекомендую), яка завжди надасть кваліфіковану допомогу дитині і пояснить детально про хворобу, стан дитини. Один з педіатрів ( грузинка) з державної поліклініки ( всі приватні клініки набирають персонал з державних - всі грішать) застрягла ще у рекомендаціях радянської медицини. Так само і слабкувата у фаху кардіолог ( не все бачить на УЗД). А от ортопед - це справді хороший спеціаліст ( він точно не надягне стремена на дитинк без надзвичайної необхідноств) і непоганий невролог ( принаймі радує, що слідує рекомендаціям ВООЗ).
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно