Иглорефлексотерапия в Киеве

  24
  На карте0
  Клиника
  Киев, ул. Волошская, 50/38с 07:30
  Отзыв. Я дуже вдячна цій клініці за народження донечки.А особливо Людмилі Павлівні та Катерині Миколаївні.Це дуже кваліфіковані лікарі,які допомогли мені виносити мою крихітку.Побільше б в нашій країні таких клінік та лікарів.Дуже привітний весь обслуговуючий медичний персонал.ВЕЛИКА ВАМ ПОДЯКА!!!
  Еще
  Лечение проблем позвоночника
  Киев, пр-т Воздухофлотский, 20/1с 07:30
  Медицинский центр традиционной медицины
  Киев, ул. Донецкая, 8/10с 09:00
  Киев, Ревуцкого, 44Ас 09:00
  Отзыв. В медицинский центр "Доктора Павлова" хожу давно,все превосходно, внимание,лечение,к каждому индивидуальный подход. Очень приятно приходить снова и снова.
  Еще
  Центр нетрадиционной медицины
  Киев, ул. Богдана Гаврилишина, 11с 09:00
  Отзыв. Решила заняться своим здоровьем: беспокоили головные боли. Родственники рекомендовали обратиться в центр "Мануал Плюс", где у меня и обнаружили шейно-грудной остеохондроз((( Назначили сеансы мануальной терапии, физиопроцедуры, массаж. После третьего сеанса я практически летала))))от радости! Мануальный терапевт смог устранить защемление нерва и связанные с ним головные боли! Искренне благодарна мануальному центру за вновь приобретенное здоровье! СПАСИБО!!!!!!
  Еще
  Поликлиника для взрослых
  Киев, ул. Мишуги, 12с 08:00
  Отзыв. Ходим уже 3,5 лет и всегда все хорошо. Лучшие педиатры - Дума и Максимчук, а ЛОР - Шаров
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Васильковская, 37с 09:00
  Отзыв. Прекрасный медицинский центр с прекрасными специалистами! Было бы больше звёзд , поставил бы больше.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Демеевская, 13с 08:00
  Отзыв. Один из лучших медцентров Киева. Сервис на высоте, прекрасные врачи. Спасибо!))
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, проспект Голосеевский, 59бс 08:00
  Отзыв. За порадою знайомої звернулася до лікаря-гінеколога Левицької Інни Володимирівни, що працює в клініці ЛевМед і сама нікому не стану її рекомендувати з причини непрофесіоналізму та непорядності. У поле скар в мій перший візит заміть реальної скарги про сильний біль у нижній частині спини, лікар видумала власний «біль внизу живота», на що ніяк не змогла знайти пояснень у мій другий візит, опустила очі, а потім запевняла, що я б в такому разі мала звернутися до фахівця у питань спини й що такий у їхній клініці також є. Це непорядно - раз, а два - чому Інна Володимирівна Левицька одразу не перенаправляє пацієнта до іншого лікаря, якщо вказані ним/ нею скарги не відповідають гінекологічним? Тут це вже непрофесійно! До непрофесіоналізму відношу також призначення непотрібного аналізу на статеві інфекції (результат нічого не знайшов) навіть після мого зауваження, що статевим життям не диву 2 роки з моменту мого останнього одужання. Судячи з подиву моїм питанням, лікар не мала ходу лікування.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано