На карте0
  Стоматологія
  Киев, вул. Левка Мацієвича, 2/4до 21:00
  Професійна мережа клінік пропонує повний спектр якісних стоматологічних послуг. Позняки, Оболонь, Солом'янка
  Відбілювання зубів Magic Smile
  -50%
  2 050 грн./щелепа4 100 грн./щелепа
  Всі ціни
  Отзыв. Я в захваті від процедури відбілювання зубів, яку мені провела Симончук Оксана Віталіївна. Результат перевершив всі мої сподівання, зуби стали на декілька тонів світлішими і що найголовніше колір дуже вдало підібраний до реставрованих раніше зубів. Я дуже переймалася результатом, але лікар на консультації мене заспокоїла і підібрала найбільш вдалий варіант лазерного відбілювання. Ми освітлили зуьи на чотири тони і тепер я дотримуюсь дієти. Лікар розповіла наскільки важливо дотримуватись дієти після проведення відбілювання і навіть той факт, що я люблю червону помаду мене не спинив)) Я дуже задоволена, сервісом та ставленням до мене, всі дуже позитивні та завжди усміхнені, починаючи від адміністраторів і закінчуючи лікарями. Приємно, колт ти нібито розумієш, що знаходишся клініці, але в той самий час не відчуваєш цих різкиз запахів, відсутні черги на прийом. Може сказати одне - це дійсно європейський сервіс.
  Еще
  Отзывы1047Всі адресиВсі ціни
  другие адреса сети
  Стоматологічна клініка
  Киев, вул. Автозаводська, 99/4до 21:00
  Повний спектр стоматологічних послуг. Сучасний підхід до лікування за оптимальними цінами. Досвідчені та чуйні лікарі.
  Отзыв. Очень понравилось обслуживание в этой клинике. Все сделано по наивысшему разряду. Оборудование новое и современное. Врачи приветливые и что главное профессиональные. Дарья Викторовна хороший специалист, дала развернутую рекомендацию по дальнейшему лечению. Цены не заоблачные, поэтому если вы боитесь стоматологов, вам сюда. Вы однозначно пересмотрите свое отношению к ним.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Медичний центр
  село Крюківщина, вул. Стуса, 16до 20:00
  Сучасне медичне встаткування (Німеччина, США, Італія, Швеція). Власна лабораторія Стоматологія.
  Отзыв. Прекрасный сервис и замечательный персонал!
  Еще
  Стоматологія
  Киев, вул. Ризька, 73гдо 21:00
  Сучасна стоматологічна клініка, яка використовує передові технології, із широким спектром послуг.
  Отзыв. Клиника замечательная. Не смотря на то, что живу в Голосеевском районе, не жаль времени, чтобы приехать именно сюда. Ставила здесь брекеты и хочу сказать, что в этой стоматологии все на высшем уровне: специалисты, обслуживание, атмосфера! А что самое главное - высокий уровень профессионализма, индивидуальный подход и очень приятные цены. Я уже в предвкушении результата и уверенна, что он будет отличным. Спасибо за вашу работу!
  Еще
  Стоматология
  Киев, ул. Анны Ахматовой, 35до 21:00
  Отзыв. Клинику мне посоветовала подружка. Записалась я на чистку. Когда я пришла в клинику врач осмотрела мои зубы, сделала чистку и рассказала про акцию на пломбы. Я еще полечила три зуба и за третью пломбу заплатила только пол цены. Я очень рада так как чистка суперская и пломбы не дорогие. Всем советую эту клинику.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно