На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Богдана Хмельницкого, 144до 20:00
  Отзыв. Отличные врачи, по которым видно, что им интересна их профессия и современное оборудование. Был на консультации у окулиста, девушка была у кардиолога и все остались довольны.
  Еще
  Медицинский центр
  г. Хмельницкий, ул. Черновола, 108до 18:00
  Отзыв. Сопровождала мужа на операцию по лазерной коррекции зрения методикой SUPER LASIK. Всё понравилось и ему и мне, сегодня второй день после коррекции, надеюсь осложнений не будет. Зрение восстановлено на 100%. Процедура говорит "страшная", но это того стоит! P.S Было -5,5.
  Еще
  Клиника
  Каменец-Подольский, пр-т Грушевского, 21Вдо 19:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 11 адреса
  Специализированный офтольмологический центр
  Львов, ул. Научная, 96Бдо 17:30
  Отзыв. Робили чоловікові операцію в вересні 2019,дуже задоволенні результатом і обслуговуванням
  Еще
  Офтальмологический центр
  Львов, ул. Миколайчука, 9до 17:30
  Отзыв. Лікуємо тут бабусю - вже зробили кілька обстежень, видалили катаракту, тепер проходимо періодичні контрольні огляди. Дуже зручно, комфортно і професійно.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно