На карте0
  Клиника
  Хмельницкий, ул. Подольская, 93/1до 20:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 11 адреса
  Медичний центр
  м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 99до 20:00
  Отзыв. Клініка дуже гарна, хороше ставлення до пацієнтів, чисто, на всі питання відповіли. Дуже всім задоволена
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Львов, ул. Федьковича, 60Адо 21:00
  Отзыв. Мне все понравилось и прием и доктора. Хорошо отработали.
  Еще
  Студия красоты
  Львов, ул. Городоцкая, 42до 20:00
  Отзыв. Спасибо Ирине Дильной, что поделилась своим опытом и профессийными секретами, во время моего навчанняобучения на курсах парекмахерского мастерства в школе “Dias”. Много профессийных нюансов, которыми поделились преподаватели-мастера Вашей школы, использую во время работи в салоне красоты.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Федьковича, 60Адо 21:00
  Отзыв. Мені дружина подарувала сертифікат на професійний масаж спини у Норімед Плюс. Сьогодні скористався першим і почуваюсь офігенно! Під час масажу відчував приємний біль. Зараз відчуваю тепло у спині і враження ніби помолодшав на 10 років. Це - кайф! Дякую)
  Еще
  Все фильтры
  Этот сайт использует cookies
  Понятно