На карте0
  Медичний центр
  Киев, пр-т Маяковського, 70до 16:00
  Клініка сімейної медицини, яка надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини
  Консультація невролога на дому
  900 грн.
  Все цены
  Отзыв. В клинике были первый раз, педиатр Наталия Борисовна, очень понравилась и как специалист, и как человек очень приятная. Обслуживанием довольны.
  Еще
  УслугиОтзывы48Все ценыВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Прорезная, 10до 20:00
  Отзыв. Хочемо подякувати Марьяні Юр'ївні як професіоналу вищої категориї так і прекрасній чудовій жінці. У сина 7 років на остеженні знайшли невідому пухлину. Зверталися в різні місця, точний діагноз так і не поставили. Тільки в Еврокліниці Маріянна Юр'ївна зробила якісно дитині УЗІ черевної порожнини, поставила чітко діагноз і допомогла пройти консультації інших спеціалістів. Таків врачів зараз дуже мало. Дякуємо, Маріанна Юр' ївна, за Вашу роботу. Пока є такі врачі, не страшно ростити дітей і довірити їм життя!!!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Гончара, 79/4до 19:00
  Отзыв. Высококлассные специалисты. Отсутствуют очереди. Девушки на ресепшене вежливые и компетентные.
  Еще
  Клиника семейной медицины
  Киев, ул. Регенераторная, 4к8/2до 20:00
  Отзыв. Клиника хорошая. Удобно,что рядом с домом , можно маленького ребенка спокойно завезти в коляске или в слинге. Корректный и приветливый персонал Есть возможность выкупить вакцину и хранить ее в надлежащих условиях, все официально Для меня лично один минус - сложно дозвлниться. А так все на уровне
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Соломенская, 11Адо 20:00
  Отзыв. Професійний персонал, якісні аналізи (це не Сінєва і Діла - тут робоять якісно, ніяких "хибно" не буде). Лікарі знають свою справу! Рекомендую! Крім того, тут роблять весь спектр досліджень по ідентифікації людини, ДНК-аналіз. Батьківство, спорідненість.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно