На карте0
  Медичний центр
  Киев, вул. В. Чорновола, 12с 09:00
  120 лікарів, 35 кабінетів, понад 13 напрямів послуг, власна лабораторія
  Отзыв. Возникли в связи с весенним обострением болезни по гастроэнтерологии. По советовали эту клинику. По телефону записался на прием, прейдя в клинику, попал к врачу точно в назначенное время, с экономил время. Бросилось в глаза чистота клиники.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Студія лазерної епіляції
  Киев, Б. Хмельницкого, 10с 10:00
  Приємна і затишна атмосфера. Майстри - професіонали у своїй справі. Працюємо на апараті нового покоління.
  Отзыв. Вперше в цій студіі! Кайф просто! За таку вартість, такий сервіс , що я була дуже здивована. в них також є і косметологія, обовʼязково хочу потрапити
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Клініка пластичної хірургії та косметології
  Киев, вул. Назарівська, 7Бс 10:00
  Ціна пластичних операцій та косметологічних процедур клініки «Аура» доступна широкому колу пацієнтів
  Отзыв. Огромная благодарность врачу Сергею Евгеньевичу! Месяц назад делала пересадку волос у замечательного специалиста. Хочу поделиться своим впечатлением и результатом после процедуры. У меня с детства рубцовая алопеция после травмы головы. В клинику обратилась по рекомендации ,живу в другом городе . На консультации было принято решение трансплантировать 400 графт . Сама операция проводится в несколько этапов : подготовка донорской области в затылочной области, забора волосяных графтов под местной анестезией и сама трансплантация . Процедура была проведена амбулаторно , в один день. На первый день после пересадки была проведена перевязка в клинике и снятие повязки. Заживление заняло несколько дней и особо не требовало отрыва от повседневной жизни и работы. Спасибо всему персоналу клиники!
  Еще
  Багатопрофільна клініка
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вс 09:00
  Знаходимося у самому центрі столиці. У вашому розпорядженні парковка всередині двору. Поруч метро та зупинки.
  Отзыв. Хочу розказати декілька слів про операцію з мамопластики та подякувати лікарю Численко Наталії Петрівні. Від природи я мала досить складну для корекції форму грудей. На початку лютого зробили операцію. На даний момент результатом задоволена на всі 100%, все дуже гармонійно. Наталія Петрівна прекрасний спеціаліст, а також дуже чуйна та уважна до пацієнтів!! Щодо самої операції та перебування в клініці також хочу сказати, що вдячна лікарю анестезіологу та всьому персоналу клініки. Після операції та наркозу у мене не було дискомфорту та больових відчуттів. В період реабілітації Наталія Петрівна також уважно стежить за станом пацієнта. Так що з задоволенням можу порадити чудового лікаря та хорошу клініку!
  Еще
  Медичний центр
  Киев, пр-т Маяковського, 70Выходной
  Клініка сімейної медицини, яка надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини
  Отзыв. Тут отличный педиатр
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно