Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Киев, ул. М. Ломоносова, 33/43с 08:00
  Отзыв. Проходила таку процедуру як бронхоскопія за рекомендацією пульмонолога. Весь процес був повністю знеболений. Цю процедуру проводив мені Мозговий Георгій Юрійович. Дуже хороший лікар, відмінно впорався з забором бронхіального слизу для аналізу. Уже за цими результатами призначили повноцінне лікування.
  Еще
  Отзывы30Все цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Соломенская, 11Ас 08:00
  Современная лабораторная диагностика, точные радиологические исследования, предупреждение заболеваний и многое другое.
  Отзыв. Мне очень нравится клиника и врачи, которые там работают. Всегда получала компетентное мнение специалистов. Также моя семья пользовалась услугой «лечение за рубежом», всё было отлично организовано.
  Еще
  Отзывы74Все цены
  Онкологический центр
  ул. Соборная, 21Круглосуточно
  Отзыв. Сьодні я вперше звернулась в клініку до терапевта Баранова О.В. Тривалий період я хворію, а лікарі до яких зверталась, без поставленого діагнозу приписували антибіотики, які абсолютно не допомогли. Лікар Баранов О.В. вразив мене своєю увагою, він розпитав усе від початку до кінця, все занотував, і наступного разу мені не доведеться розповідати довгу історію повторно! Перевірив усі можливі причини хвороби, і головне пояснив зроблені висновки! Я залишилась дуже задоволеною, і впевненою. що лікування назначене вірно! Взагалі працівники клініки дуже уважні! Звісно, хочеться не хворіти, але якщо щось, то я звертатимусь у Клініку Спіженко! Дуже дякую за допомогу!
  Еще
  Отзывы40Все цены
  Медицинская лаборатория
  Киев, ул. Жмеринская, 22Бс 08:00
  Отзыв. Шановна Людмило, адміністрація лабораторії CSD Health Care повідомляє, що з персоналом проведена робота та вжиті всі відповідні заходи реагування. Дякуємо за Ваш відгук, який буде обовязково скерований на покращення наших послуг.
  Еще
  Отзывы15Все адресаВсе цены
  Клиника
  Киев, пр-т Порика, 9АКруглосуточно
  Отзыв. Приходила на прием к отоларингологу Афанасьевой Л. Ф. Никаких очередей и криков под кабинетами, все цивильно, по записи. Доктор назначила грамотное лечение, сейчас уже чувствую себя лучше.
  Еще
  Все фильтры
  Метро
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно