Парковка
  Оплата пластиковой картой
  Wi-Fi
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, Оноре де Бальзака, 4до 20:00
  В клинике «Персомед» можно пройти полное обследование организма. Стремление выйти на диагноз в день обращение пациента
  Отзыв. Нормальная клиника. Приветливый персонал. Компетентный доктор. Цены доступные.
  Еще
  Отзывы66Все адресаВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Маяковского, 18Адо 20:00
  В клинике «Персомед» можно пройти полное обследование организма. Стремление выйти на диагноз в день обращение пациента
  Отзыв. Наконец-то есть место, где к тебе относятся по-людски и качественно обслуживают. За такое и заплатить не жаль - на добрые дела!
  Еще
  Отзывы66Все адресаВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Большая Васильковская, 132до 20:00
  Отзыв. Після двох тижнів моїх поневірянь різними лікарняними закладами, знаходячись субєктивно у дуже важкому стані через розлад одначасово різних систем організму, вже без надії сподіваючись, майже рачки приповзла - дякувати долі! - до клініки Персомед, що на Троєщині. Хвороба таки відступила завдяки професіоналам цього закладу. Перш за все моя щира вдячність і повага головному лікарю клініки Клімановій Марині Олександрівні за ретельний підбір медичного персоналу високого рівню, а також за чітку організацію работи закладу. Хто б мною не займався (а це було кілька фахівців), то був дійсно Персональний підхід - високопрофесійний, аналітичний, обережний, гнучкий. Ще й з моральною підтримкою, такою своєчасною й необхідною на той момент. Щиро вдячна гастроентерологу Сурай Юлії Анатоліївні, терапевту Аверянову Валерію Валентиновичу, Беліменко Ігору Леонідовичу - УЗД - лікарю, Прудкій Олені Михайлівні - медичній сестрі. Атмосфера в клініці спокійна, доброзичлива. Почуваеш себе людиною, а не формальною одиницею. Навіть делікатні процедури виконуються (не побоюся цього слова) ніжно і водночас професійно. На майбутнє я вже не боюся загубитися в джунглях медичного формалізму, бо знаю, що є кліника Персомед, яка стовідсотково виправдовує свою назву. Дякую. За допомогу. Підтримку. Людяність. Професіоналізм.
  Еще
  Отзывы66Все адресаВсе цены
  Киев, Бульвар Кольцова, 14до 21:00
  Отзыв. Доктор с большим опытом. чувствуется с первых слов на приеме. Очень внимательно подошла к вопросу, терпеливо выслушала все жалобы, назначила лечение, объясняя для чего нужен каждый препарат, для меня это было важно.
  Еще
  Все фильтры
  Метро
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно