Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Киев, Днепровская Набережная, 25до 18:00
  Многопрофильная клиника в Киеве, которая оказывает полный комплекс стоматологических услуг для детей и взрослых
  Отзыв. Світлана Михайлівна професіонал найвищого рівня! Процедура встановлення імплантів пройшла для мене без особливого дискомфорту (рік назад). Залишки моїх зубів (така генетика) видалили дуже обережно, встановили 2 імпланти, під час роботи лікаря ніякого дискомфорту не відчувала (звичайно зробили наркоз) і після теж особливих нарікань (однієї пігулки знеболювального було достатньо). Так, процедура тривала довго, але все зроблено на найвищому рівні. Імпланти прижилися. Лікарський супровід Світлани Михалівни дуже уважний. Однозначно рекомендую!
  Еще
  Отзывы463D-турВсе адресаВсе цены
  Медицинский центр полного цикла для всей семьи
  Киев, ул. Днепровская Набережная, 26Кдо 19:00
  Многопрофильный медицинский центр с собственной лабораторией и роддомом, который работает по системе «Все включено»
  Отзыв. Дякуємо Богу за народження сина! Наши треті пологи пройшли в Адоніс Вибір пав, тому що ми народжували другу доньку в 5 род домі три роки тому разом з Корба О.О.,( якого нам порекомендували друзі, які у нього родили там двійню)тепер ми народили сина і так само рекомендуємо Олексія Олексійовича з ним народжувати Адоніс дуже сподобався, найкращі спогади, приємна домашня атмосфера, ввічливий персонал, професійні лікарі, все на достойному Європейському рівні! Так як ми живемо в пригороді Київа, то нам було дуже зручно без пробок добиратися 25 хв по Житомирській трасі і ми в пологовому На курси ми не ходили ( треті роди))) Із мінусів - близько траса і в жару з відкритим вікном голосно ( кондішен не хотіли включати із за дитини) але помітили що малюк краще спить коли шумно!)) Дякуємо лікарям що запропонували і настояли на епідуральній анастезіі (в нас був гарний лікар зі сходу, не запамятав імья) з нею було набагато краще і легше
  Еще
  Стоматологическое отделение
  Киев, ул. Павловская, 26/41до 21:00
  Многопрофильный медицинский центр с хирургическим и терапевтическим стационаром, широким спектром диагностических услуг
  Отзыв. Насколько же приятно выходить из кабинета Ирины Валерьевны с красивой улыбкой и прекрасным настроением. Очень внимательный, добрый и приятный врач! Остались только приятные впечателения от посещения.
  Еще
  Клиника
  Киев, Оболонская набережная, 1/2до 20:00
  Современное медицинское оборудование и высокий европейский стандарт предоставляемых услуг
  Отзыв. Все чисто и красиво. Была в клинике на косметологии (лазер), понравилось. После негативных отзывов, которые я прочитала ожидая в очереди (а чем еще в очереди заняться, если во время не принимают) стала нервничать. Но вроде, все прошло хорошо и за консультацию денег не взяли:) Врач - милая и приятная девушка.
  Еще
  Отзывы377Все адресаВсе цены
  Медичний центр
  Киев, Лісківська, 7до 21:00
  Косметологія та cтоматологія.
  Отзыв. Чудова клініка. Сучасне обладнання і кваліфіковані лікарі - все щоб не треба було боятися стоматологів))
  Еще
  Отзывы9Все цены
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно