Косметическая флебология в Киеве

4
На карте0
Психологический центр
Киев, б-р Дружбы Народов, 7
Отзыв Для мене, як молодого психолога, центр "Відновлення" це можливість доторкнутися до справжньої психології, не до сухого наукового матеріалу, який викладається у вишах, а до практики, можливість навчитись техніки терапії на навчальних групах, а на інтервізійних спостерігати та навчатись у досвідчених терапевтів, а також відслідковувати, які емоції у мене виникають в тих чи інших ситуаціях. Також професіонали співробітники центру це ті люди, у яких я прагну перейняти їх безцінний досвід та з якими я б хотів співпрацювати і надалі. Я дуже радий, що на своєму шляху перестрів цей центр, та дуже вдячний йому та його директору Алісі Бабюк.
Киев, бул. Леси Украинки, 23-Б
Отзыв Очень чисто, красиво, все вылизано, персонал очень приятно выглядит. Но не это должно быть отличием, мы ходим в больницу за сопричастностью к нашей проблеме и живым желанием помочь. По отзывам и ценам на услуги, я предполагала , что в Лелеке так и будет. Но оказался очередной робот, а не врач, а я для него очередная безликая пациентка. В основном прием- это печатание чего-то ( моей истории и т.п.) в компьютер, немного осмотра, заведующая, которая при пациенте заглядывает в кабинет и поторапливает врача, чтобы побыстрее уже... очередные анализы и ноль внимания, пока сам не наберёшь и не попросишь, чтобы с тобой связался доктор и сказал, что дальше делать. Из-за того, что территориально далеко нахожусь от Печерска, попросила выписать мне лечение дистанционно, на что получила ответ, что по законам так нельзя, надо обязательно приехать, чтобы сказали какие таблетки купить. Разочарована, так как очень надеялась и на красивый сервис, а не только интерьер.
Родильный дом, женская консультация
Киев, ул. Квитки Цисык, 56
Отзыв Не впевнена, що кількість зірок відповідає дійсно оцінці, яку я дала пологовому будинку. якщо хтось запитає чи звернулась я би туди знову? то як порівнювати із державними закладами, однозначно так. Даю оцінку як лікар і як пацієнт. готельно-ресторанні уомви просто супер. технології медичні також супер. проблема у льдському факторі. всюди є випадкові люди і там також. ціна не відповідає якості. в такому місці, за такі гроші не може бути негативу від працівників. мене як лікаря це дуже засмучує і постійно наштовхує на думку, що хочеться поїхати у більш цивілізовану державу. на лекціях для молодих батьків дають хибну інформацію і цього ніхто не контролює. Тобто медициний заклад, який працює за європейським протоколом не може працювати всупереч доказовій медицині. та жоден медичиний заклад не може працювати всупереч доказовій медицині, бо в суді може сильно постраждати. Отже, іноді лікарі дають рекомендації, які не відповідають доказовій медицині. На пологах лікар дозволяла собі принижувати гідність пацієнтки , не попереджала про деякі втручання та без медичних показів хотіла пришвидшити процес пологів (можливо тому, що в той день було дуже багато пологів, а так і було). спекулюють на людських почуттях, оскільки пакет в якому передбачено місце в палаті для родича, який може перебувати там постійно, не передбачає годування цього родича. хоч за такі гроші витрат на яжу вже б ніхто і не помітив, а для людей у яких приємні клопоти дуже помітно, що стільки заплатили і мусять думати, щоб поїсти купити ще окремо. Спостереження показало, що більшість працівників там таки відповідають рівню, та коли попадається отаке як мені, то відразу враження псується. а це виправити не можливо і дуже все псує. можна було б домовитись про лікаря конкретного, щоб приймав пологи, але вважаю це поганою практикою, оскільки він міг перед тим не спати добу і не буде достатньо сил, щоб працювати в мій день і мій час, а така робота потребує уважності, ясного розуму і доброго робочого настрою. в такому закладі не повинно виникати бажання знайти свого лікаря, там всі повинні боти такими - кваліфікованими та тактовними . Мабуть мені просто пощастило, що це я і я в темі))) Можливо це той випадок, коли підійде вислів "для щастя людині завжди повинно чогось не вистачати"(С.) Сподіваюсь, що вони виправлять всі ці прогалини і помилки у роботі, принаймні щиро цього бажаю. Можливо колись в державі всі закладі будуть на доброму рівні із кваліфікованими спеціалістами і не буде потреби так прискіпливо вибирати і хвилюватись.
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано