Детский дерматолог в Киеве

  77
  На карте0
  Киев, вул. Спаська, 39до 21:00
  Отзыв. Велике спасибі Іванові Григоричу. Великий майстер своєї справи. Коли працював в Києві порекомендовали обстеження у цього спеціаліста. Зараз межкаю в Запоріжжі, але на обстеження 2а рази приїздив спеціально до нього.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 5 адреса
  Киев, вул. Оноре де Бальзака, 4до 20:00
  Отзыв. Дуже вдячна ЛОР лікарю Андрію Петровичу Рибалку за лікування свого сина. Професіонал з великої літери і дуже доступна в спілкуванні людина. Швидко встановив правильний діагноз і провів курс терапії. Дякую від щирого серця!
  Еще
  Киев, вул. Раїси Окіпної, 8до 20:00
  Отзыв. Рекомендую лікаря! Дуже професійно підійшла до вирішення моєї проблеми. Головне, що не довелося знімати ніготь.Препарати для лікування недорогі, доступні і є в кожній аптеці. Щиро вдячна за допомогу!
  Еще
  Киев, пр-т Перемоги, 119/121до 20:00
  Отзыв. Гарна клініка з сучасним обладнанням. Чуйний, добрий персонал. Приємно коли до тебе відносяться з добром. Оперувалась у Василя Сергійовича. Це лікар з великої букви і золотими руками. Одразу видно, що він знає свою справу і відноситься до роботи з відповідальністью. Дуже йому дякую. Ще хочу подякувати медсестрі Наталочці, яка теж була присутня на операції. Дякую Наталочка.
  Еще
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вдо 20:00
  Отзыв. В квiтнi 2019 робила верхню блефаропластику в спецiалiста Численко Н.П. Враження тiльки позитивнi: уважний персонал i квалiфiкований хiрург! Результатом вже зараз дуже задоволена! Дякую. Однозначно рекомендую.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно