Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Клиника
  Черновцы, ул. С. Воробкевича, 33до 20:00
  Отзыв. Перший раз, коли я прийшла у медичний центр, на прийомі лікар вчив практикантку як вести записи, не виявилося матеріалів для забору аналізів, а дівчина на ресепшені сказала мені "не заберете висновок лікаря, поки не заплатите", ніби я не збиралася платити. я написала відгук у книгу скарг, не отримала ніякого зворотнього зв язку, але переконала себе, що мені потрібно на прийом до лікаря з великим стажем роботи, а не в конкретний медичний центр. наступного разу, щоб потрапити на прийом, я чекала 20 хвилин. проте, коли сьогодні я запізнювалася на 15 хв, мене прийняти відмовилися, незважаючи на те, що мені треба було терміново потрапити до лікаря, бо, можливо, саме в результаті призначеного лікування мій стан погіршується. наступного тижня у мене немає змоги чекати, тому йду у іншу клініку, до іншого досвідченого лікаря. у підсумку, Ilaya - це приклад того, як власники вкладають гроші у маркетинг, а обслуговування лишається на рівні останньої районної лікарні.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Владимира Винниченко, 4до 21:00
  Отзыв. Спеціаліст високої кваліфікації. Проблема дуже делікатна, але лікар змогла знайти підхід та надати необхідну допомогу. Призначила лікування, зараз ситуація значно поліпшилася. Надзвичайно вдячний лікарю за допомогу! Звертайтеся!
  Еще
  Центр регенеративной эстетической медицины
  Киев, ул. Константиновская, 57до 20:00
  Отзыв. Обратилась в клинику для подтяжки лица. Врач хирург очень грамотный и приятный. Результатом осталась очень довольна. Цена чуть выше, но уровень профессионализма специалиста и эффект от процедуры того стоит.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Глубочицкая, 17до 20:00
  Отзыв. Не советую обращаться в клинику: 1. Прайс лист меняется в зависимости от вашего кошелька. 2. Нет индивидуального подхода и единого протокола диагностики и лечения заболевания. 3. Нет палат, которые отвечают требованиям пациента, которые находится на стационарном лечении. 4. Нет правил по ведению правильной документации по рекомендациям для пациента, любой прокурор, если что-то даже не возьмется вести судебный процесс. 5. Нет ежедневного обхода врачей и коррекции лечения в стационаре.
  Еще
  Дерматологическая клиника
  Киев, ул. Нагорная, 10до 20:00
  Отзыв. Все очень понравилось. Компетентные врачи и хороший персонал!
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно