На карте0
  Львов, вул. Лемківська, 26с 08:00
  Безкоштовний вiзит до лiкаря координатора, який може надалi вести лiкування
  Отзыв. Відвідували медичний центр Родовід, дуже ввічливий персонал,все згідно запису, а лікар Іванів Оксана Ярославівна надзвичайно компетентна. Рекомендую мед. центр Родовід Дякую за чудове обслуговування
  Еще
  Львов, пл. Данила Галицкого, 2с 10:00
  Отзыв. Мирослава, припухлість вже спадає, ніяких синячків! У вас прекрасні руки! Кожне місце, над яким ви попрацюєте стає краще. Хочеться взяти і зробити все! Вколоти в усі місця!
  Еще
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г. Ужгород ул. Фединца, 2с 09:00
  Отзыв. Дуже задоволена, рекомендую. Це була моя 4 процедура, але тут перша. Результат є спеціаліст знає свою справу.
  Еще
  Ещё 7 адреса
  Студия красоты
  Львов, ул. Городоцкая, 42с 09:00
  Отзыв. Приежжал во Львов по делам на 2 недели. Побывал в студии DIAS на массаже. Прошел курс из восьми процедур (2 вакуумно-роликовых массажа с радиоволной и 6 – без) и увидел, что мой живот стал менш заметным – обьєм уменьшился на 7 см. На следующий визит обязательно спланирую свой время так, чтобы повторить курс еще раз. Теперь могу пиво пить и не переживать особенно за свои габариты!
  Еще
  Косметологический центр
  Львов, ул. Кульпарковская, 64Ас 09:00
  Отзыв. Ніколи не пишу відгуків, але тут просто не можу втриматись, була на чистці обличчя в пані Тетяни, давно маю проблемну шкіру і за років 15 боротьби з проблемою спробувала безліч спеціалістів і завжди чистка асоціювалась з не зовсім приємною процедурою, це як мінімум біль, тай ще потів 2,3 дні ти відходиш від неї, скажу вам чесно одразу ж в цей ж день ви можете показуватись людям! Дуже тішусь, що відвідала вашу клініку, тішусь, що вона дуже близенько додому і рада, що знайшла свого майстра!!!! А ще мій чоловік теж задоволений результатом!!! Велике Вам спасибі!!! Бажаю процвітання і багато вдячних кліжнтів, в цьому не маю сумнівів, оскільки з вашою відповідальністю до своєї роботи клієнтів буде багато!!!! Дякую!!!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно