На карте0
  Клиническая академия лазерной медицины
  Киев, пер. Коломыйский, 17/31адо 20:00
  Отзыв. Удаляла родинку на веке, линия роста ресниц и ещё две на лице. Доктор- Черемухин Роман Витальевич, потрясающий специалист. Успокоил, процедуру провел с минимальным дискомфортом, все быстро и качественно. Подробно рассказал о периоде восстановления, дал рекомендации. Врач от Бога! Клиника уютная, персонал приветливый. Рекомендую! Спасибо вам большое !
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Павловская, 17до 19:00
  Отзыв. Всегда можно найти ответы на все вопросы, Наталия Дмитриевна доктор с большой буквы, и лечит грамотно, и прямо чувствует своих пациентов. Всегда только с хорошим настроением ухожу, чего не могу сказать о других докторах.
  Еще
  Багатопрофільна клініка
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вдо 20:00
  Отзыв. Хочу розказати декілька слів про операцію з мамопластики та подякувати лікарю Численко Наталії Петрівні. Від природи я мала досить складну для корекції форму грудей. На початку лютого зробили операцію. На даний момент результатом задоволена на всі 100%, все дуже гармонійно. Наталія Петрівна прекрасний спеціаліст, а також дуже чуйна та уважна до пацієнтів!! Щодо самої операції та перебування в клініці також хочу сказати, що вдячна лікарю анестезіологу та всьому персоналу клініки. Після операції та наркозу у мене не було дискомфорту та больових відчуттів. В період реабілітації Наталія Петрівна також уважно стежить за станом пацієнта. Так що з задоволенням можу порадити чудового лікаря та хорошу клініку!
  Еще
  Медичний центр
  Киев, ул. Стретенская, 4/13до 20:30
  Отзыв. Вже кілька років спостерігаюся в Андреєвої Н.Ю. Досить адекватний гінеколог і фахівець своєї справи. Консультації завжди по ділу, з мінімумом води та без викачки грошей. Подобається, що є можливість передзвонити і в телефонному режимі дізнатися результати аналізів, отримати коротку консультацію (економія на повторному платному візиті). Однозначно рекомендую!
  Еще
  Лікувально-діагностичний центр
  Киев, вул. Жилянська, 72до 18:00
  Дистанційна консультація гінеколога-репродуктолога
  500 грн.
  Консультація онкогінеколога
  850 грн.
  Повторна консультація онкогінеколога
  750 грн.
  Первинна консультація акушера-гінеколога
  715 грн.
  Консультація акушера-гінеколога вагітної
  825 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Приємно вражений професіоналізмом і цінами!
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно