На карте0
  Багатопрофільна клініка
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вдо 20:00
  Отзыв. Хочу розказати декілька слів про операцію з мамопластики та подякувати лікарю Численко Наталії Петрівні. Від природи я мала досить складну для корекції форму грудей. На початку лютого зробили операцію. На даний момент результатом задоволена на всі 100%, все дуже гармонійно. Наталія Петрівна прекрасний спеціаліст, а також дуже чуйна та уважна до пацієнтів!! Щодо самої операції та перебування в клініці також хочу сказати, що вдячна лікарю анестезіологу та всьому персоналу клініки. Після операції та наркозу у мене не було дискомфорту та больових відчуттів. В період реабілітації Наталія Петрівна також уважно стежить за станом пацієнта. Так що з задоволенням можу порадити чудового лікаря та хорошу клініку!
  Еще
  Лікувально-діагностичний центр
  Киев, вул. Жилянська, 72до 18:00
  Дистанційна консультація гінеколога-репродуктолога
  795 грн.
  Консультація онкогінеколога
  950 грн.
  Первинна консультація акушера-гінеколога
  855 грн.
  Консультація акушера-гінеколога вагітної
  925 грн.
  Первинна консультація гінеколога-ендокринолога
  855 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Записалась до лікаря за телефоном,лікар прийняв за часом запису.Дослідження пройшло безболісно,лікар доброзичливий.
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Медичний центр
  Киев, вул. Героїв Дніпра, 3Адо 19:00
  Отзыв. В клініці МедЛайф ніколи немає черг. Все чітко по запису, лікар вже чекає, ніколи не відволікається на “важливі приватні” дзвінки. Мене прийняли навіть трохи раніше, ніж був запис. Часу на кожного пацієнта предостатньо. Докладно все проговорили, далі - аналізи та курс лікування. Якщо шукаєте ввічливий персонал та уважних лікарів, то вам тут точно сподобається!
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Павловская, 17до 19:00
  Отзыв. Всегда можно найти ответы на все вопросы, Наталия Дмитриевна доктор с большой буквы, и лечит грамотно, и прямо чувствует своих пациентов. Всегда только с хорошим настроением ухожу, чего не могу сказать о других докторах.
  Еще
  Клиническая академия лазерной медицины
  Киев, пер. Коломыйский, 17/31адо 20:00
  Отзыв. Пришли на приём к ней с сыном с вопросом как уже победить угревую болезнь. По рекомендации врача решились на плазмолифтинг. Результат потрясающий - постепенно прыщи сошли!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно