На карте0
  Киев, ул. Платона Майбороды, 8до 20:00
  Отзыв. Перший мій візит в клініку залишив позитивні емоції. Мене записали до лікаря акушера-гінеколога Журавльової О.М. Прийом сподобався, було дуже комфортно. Наступного разу мені знадобилась консультація гінеколога-ендокринолога і я записалась до Сосниної В.М. Чекала свого запису 2 тижні, прийшла в призначений час. Соснина В.М. вийшла в хол із кабінету, привіталася зі мною ... і ще 15 хвилин неспішно спілкувалась з ресепшн та іншими лікарями. Її не турбувало те, що я її чекаю. Прийом тривав 15 хвилин, огляду не було, натомість було відчуття, що лікар поспішає зі мною попрощатись. Наступного разу, коли мені знадобилась консультація, я знову записалась до Журавльової О.М., яка мені дуже сподобалась. Мене записали на п'ятницю на 19:00 на прийом та УЗД. Клініка працює до 20:00. Я прийшла в призначений час. Лікар затрималась з попередньою пацієнткою, оскільки у неї виникли проблеми із записом результатів УЗД пацієнтки на цифровий носій. До лікаря мене запросили о 19:25. Лікар поспішала та нервувала. Під час огляду на кріслі мені було боляче, як ніколи в житті. Таке враження, наче мене на тому кріслі згвалтували. Після цього ми з лікарем пішли в кабінет УЗД. Після УЗД лікар попросила мене розрахуватись, щоб відпустити з роботи касира. На годиннику було 19:45. Ми пішли на ресепшн, мені дали рахунок, я пішла до каси, розрахувалась і тільки після цього повернулась в кабінет лікаря для того, щоб почути діагноз та отримати план лікування. Тобто, в цьому випадку лікар турбувалась про комфорт та час касира, а не про комфорт та час пацієнта. Після закінчення прийому ми з лікарем пішли на ресепшн, щоб зробити копії моїх аналізів та підшити їх в картку. На годиннику було 20:03. Зайшов охоронець та агресивно подивився на мене. Потім вони зустрілися поглядами з лікарем та розсміялись. Це було також дуже неприємно. Поспіхом, боляче, не комфортно, принизливо та "всього" за 890грн. Дякую, більше не треба.
  Еще
  19 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, Ковпака, 3до 15:00
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пр-т В. Маяковского, 26адо 19:00
  Отзыв. Хочу сказать спасибо всем кто работает в этом центре, долго искала где лучше сделать процедуру, и очень довольна, что попала именно сюда, цены отличные, помогли с диагнозом, очень любезный персонал ещё раз Спасибо!
  Еще
  Киев, Николая Бажана, 30до 20:00
  Отзыв. Швидко прийняли. Гардероб правда доступний всім, тобто будь-хто може з вішалки взяти твоє пальто і піти з ним. Очікувати довго не пр йшлось, враховуючи, що прийшов по запису. Доктор забрала, провела УЗД. Замовляв послугу зі "сніданком" (спец процедура), а провели без сніданку. З ним розраховував на 300 грн, а взяли 250. Ну хоча б чесно :) Загалом рекомендую.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано