На карте0
  Багатопрофільна клініка
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вдо 20:00
  Отзыв. Хочу розказати декілька слів про операцію з мамопластики та подякувати лікарю Численко Наталії Петрівні. Від природи я мала досить складну для корекції форму грудей. На початку лютого зробили операцію. На даний момент результатом задоволена на всі 100%, все дуже гармонійно. Наталія Петрівна прекрасний спеціаліст, а також дуже чуйна та уважна до пацієнтів!! Щодо самої операції та перебування в клініці також хочу сказати, що вдячна лікарю анестезіологу та всьому персоналу клініки. Після операції та наркозу у мене не було дискомфорту та больових відчуттів. В період реабілітації Наталія Петрівна також уважно стежить за станом пацієнта. Так що з задоволенням можу порадити чудового лікаря та хорошу клініку!
  Еще
  Медичний центр
  Киев, вул. Урлівська, 40до 20:00
  Отзыв. Очень хорошая Клиника, нравится Гиниколог Тимофеева Наталья Олеговна!!! Любовь к врачу, с первого взгляда, очень внимательный, приятный доктор. И просто красивая женщина! ️ Хочется приходить снова и снова. Рекомендую,!!! Можно все анализы сдавать без очереди как в других клиниках, все по записи, Узи, очень удобно. Уютно, чисто, приветливый персонал!
  Еще
  Клініка
  Киев, Кловський узвіз, 18до 20:00
  Отзыв. Все понравилось, проблема решилась быстро и безболезненно, а главное - с положительным исходом. Всем рекомендую.Руководитель Агрохолдинга
  Еще
  Сімейна клініка
  м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32адо 20:00
  Отзыв. Хорошая клиника, на рецепции приветливый персонал. Атмосфера очень приятная - чувствуешь себя очень спокойно как будто и не в медицинский центр пришел - это подкупает.
  Еще
  Багатопрофільний медичний центр
  Киев, пр-т Миру, 19/18до 20:00
  Отзыв. Вже писала відгук раніше, але на днях відвідала знову клініку і була вже на прийомі у лікаря Наталії Юрієвни ( нажаль прізвище не запам'ятала). Дуже вдячна за професіоналізм та людяність лікаря.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно