На карте0
  Медичний центр
  Днепр, вул. Європейська, 30до 19:00
  На службі здоров'я із 2004 року. Лікування, діагностика, лабораторія. Виклик лікаря додому та аналізи вдома.
  Отзыв. Спасибо! Хорошая Клиника с вежливым и внимательным персоналом, удобно расположена! По телефону ответили на все мои вопросы, записали в комфортное время! Супер, рекомендую
  Еще
  Клиника репродуктивной медицины
  Днепр, ул.Сергея Нигояна, 8до 18:00
  Отзыв. Я сюди приїхала до Еріки Леонідівни. Мені рекомендували її як грамотного, гарного спеціаліста, бо я була зовсім у відчаї, у мене була дуже складна вагітність. І вона мене буквально врятувала, і завдяки їй народилося це чудо. Коли я прийшла до неї на 28 тижні, вона сказала, роби, що хочеш, але щоб ти до 35 тижня, щонайменше, доходила. Але ми доходили до 40, прямо день в день. У мене було маловоддя, корекція песарієм, вкорочена шийка. Вона постійно контролювала, спостерігала за мною, моніторила на УЗД кількість вод, застосовувала призначення, які мені призначали не дуже коректно, як мені спочатку здавалося, попередні лікарі. Вона повністю змінила тактику лікування. І порекомендувала пологовий хороший, обласний. І ось завдяки їй, я їй дуже вдячна за свою ляльку! Я можу впевнено порекомендувати цю клініку, і весь персонал тут дуже компетентний, Еріка Леонідівна зокрема. Це, мабуть, найголовніший лікар в моєму житті.
  Еще
  Медицинские центры
  Днепр, пер. Фестивальный, 1до 16:00
  Отзыв. Из двух беременностей самое лучшее УЗИ это УЗИ у доктора Николаева! Лучшие воспоминания! Все четко, досконально. Все рассмотрел, показал, обьяснил. Только к нему было большое доверие. Пол сказал точно на 12 неделе! Рекомендую однозначно. Лучшие эмоции.
  Еще
  Ещё 2 адреса
  Ещё 8 адреса
  Клініка
  Днепр, площа Соборна, 2кдо 20:00
  Отзыв. Отличная клиника. Хорошие специалисты. Особенно, рекомендую доктора Курбатова В.А. Спасибо!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно