Рентген плечевого сустава в Киеве

5
На карте0
 • Все фото
Экспертный медицинский центр с полным циклом услуг и комплексным подходом к решению онкологической проблемы
Киев, ул. Ломоносова, 33/43
 • Гурандо Андрей Вячеславович — рентгенолог, радиолог, маммолог, узи-специалист
 • Рогожин Владимир Алексеевич — радиолог
 • Мироняк Людмила Анатольевна — радиолог
 • Мозговой Георгий Юрьевич — эндоскопист
Специалисты
Отзыв Большое спасибо!делали МРТ особенному" ребенку.Все сотрудники отнеслись с пониманием ,вниманием,заботой...да_да!!! Анастазиолог-умничка и молодец!!!Огромное спасибо Людмиле Анатольевне за тщательную,скурпулезную ,детальную расшифровку!много раз делали такое обследование,но в первый раз ,именно здесь моя оценка "5"!!!!
Многопрофильная клиника с квалифицированными врачами, современным оборудованием и комплексным обслуживанием
Киев, пр-т Порика, 9А
 • Артемова Илона Олеговна — невролог
 • Бессарабов Леонид Юрьевич — анестезиолог
 • Богатырев Александр Борисович — эндокринолог
 • Бордусова Елена Михайловна — дерматолог
Специалисты
Отзыв Записывался в клинику Вива на цифровой рентген, так как было подозрение на пневмонию. Приняли меня в указанное время, очередей нет. Сама клиника оснащена современным оборудованием, в ней работают грамотные специалисты. К счастью, пневмония не подтвердилась.
 • Все фото
Киев, ул. Багговутовская, 1
 • Савчук Лилия Андреевна — узи-специалист
Специалисты
Отзыв Приїхала з Макарова по направленню. В Макарові зробили ще гірше ніж було. Як приїхала сюди то зустріла професіональних лікарів які зразу почали дивитися що Да як і моментально приписали лікування. Потрапила в лор відділення з гострим отитом. Зустрів лікарь Іван Васильович і молодий інтерн Зінь Дмитро Миколайович. Спочатку трішки злякалась що такий молодий буде лікувати але марно дуже розумний, професійний, дружелюбний і уважний лікарь!!Дуже їм вдячна!Є впевненість що тебе лікуют!
Медцентр с большим ассортиментом услуг, современным оборудованием для диагностики, лечения и профилактики заболеваний
Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17
 • Жайворонок Максим Николаевич — рентгенолог, узи-специалист
 • Полосенко Юрий Сергеевич — узи-специалист, хирург
 • Байдалюк Руслан Владимирович — хирург
 • Билык Елена Васильевна — невролог
Специалисты
«Медбуд»: Мы заботимся о самом ценном!
Отзыв Я, Мусійчук В.О. висловлюю щиру подяку всьому колективу хірургічного відділення ДП "Медбуд" за їх самовіддану допмогу всім паціентам, в тому числі і мене. Це, по-перше, високий професійний рівень медичної допомоги, діагностики, сучасного обладнання, досвід ведучих лікарів, що одразу дає велику впевненість хворих у їх скорому одужанню. Це, по-друге, високий рівень колективізму і підтримки одне одному в лікуванні пацієнтів. Всі професійно можуть і зробити укол, і прослідкувати за крапельницею, і виконати прохання по визову кнопки, і все це швидко, якісно, з щирою добротою і співчуттям до хворого. Це, по-третє, чистота в палатах, коридорі, їдальні, в туалетний приміщеннях. Це така медична допмога, що всі фактори разом у пацієнтів визивають настрій оптимізму, затишку і комфорту, впевненності в їх одужанні. Шановний, Руслан Володимировичу, вам особлива подяка за все; за те що ви таким є, що ві створили такий колектив, що все тут сучасно, професійно, доброзичливо. Хай Вас береже бог для себе самого, для ваших рідних, для вашого колективу і ще для багатьох тисяч пацієнтів, які так само, як зараз я, будуть за вас молитися і будуть вам вдячні все життя.
Медицинский центр
Киев, ул. Большая Васильковская, 54Б
Отзыв Організація в центрі погана, якщо лікар по якимось причинам відсутній (наприклад, захворів) ви про це можете дізнатися лише в клініці.
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано