Рентген

  Рентген локтевого сустава в Киеве

  10
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17до 20:00
  Отзыв. Сердечно дякую медперсоналу відділення за професійну медичну допомогу високу культуру працівників. Особливо Станіславу Миколаєвичу, маніпуляційній медсестрі Ларисі, медсестрам всім, а особливо Юлії.
  Еще
  157 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Бальзака, 85Адо 21:00
  Отзыв. Сумарне враження від клініки - негативне. 1) Невиправдано дорого 2) Сервіс не орієнтований на клієнтів. Єдине позитивне враження справила медсестра, яка свою роботу виконала професійно. Щеплення від правця обходиться у ~ 870 грн (380 грн сам правцевий анатоксин 0,5мл доза + 390 грн "огляд лікаря" + 98 грн процедура). Чому "невиправдано дорого" - тому що непрофесійно з боку лікаря, окрім того, що дорого. Огляд лікаря в 1,5 рази дорожчий, ніж відповідний огляд у нормальній іншій приватній клініці, а сам огляд складається з "покажіть рану, чому хочете зробити щеплення?". Однак лікар не поцікавився чи були попередні щеплення і скільки часу пройшло після останнього щеплення. І за ці пару слів людина отримує 390 грн, а саму процедуру робить медсестра (медсестра щеплення зробила якісно - попередньо зробила пробу, зауважень нема). 2) Чому сервіс не орієнтований на клієнтів: будь-яку документацію щодо свого візиту потрібно вимагати - і то її надають у вигляді квитанції за оплату, де перераховані послуги та ФІО клієнта, заключень лікаря з "огляду" немає. Проаналізувавши опісля ціни на правцевий анатоксин у аптеках - 10 ампул по 0,5 мл коштують 950 грн. Виходить у Viva накрутка лише АП у 4 рази.
  Еще
  клиника
  Киев, ул. Щекавицкая, 36до 21:00
  Отзыв. Катастрофический сервис! Невежливо,неделикатно,отвратительно.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Якуба Колоса, 2ддо 21:00
  Отзыв. Записался на приём на 9 утра через колл-центр, приехав ресепшеонист сказала, что возникла какая-то ошибка и врача нет, можно перенести приём только на насколько дней вперёд. Понимаю, что оператор могла ошибиться, но это не добавляет клинике чести.
  Еще
  клиника
  Киев, ул. Николая Лаврухина, 6до 21:00
  Отзыв. Обратился в эту клинику, так как болел воспалением лёгких, постоянный кашель, жар и слабость не давали покоя. Но благодаря компетентному врачу, уже в скорое время смог встать на ноги. Отличная работа.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Антоновича, 155до 21:00
  Клиника
  Киев, ул. Вадима Гетьмана, 1Вдо 21:00
  Отзыв. Грамотные невролог работает в этой клинике. Уже пару раз ходил к нему на приемы и могу сказать, что остался доволен. Да и сам клиника современная, есть здесь все необходимое для получения качественных медицинских услуг.
  Еще
  Клиника
  Киев, пр-т Порика, 9АКруглосуточно
  Отзыв. УЗД узагалі не інформативне.
  Еще
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пер. Нестеровский, 13/19до 20:00
  Отзыв. Отличная клиника. Удобное время работы.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано