КТ челюсти в Киеве

  17
  На карте0
  Стоматология
  Киев, Гоголевская, 39до 20:00
  Стоматология
  Киев, Героев Сталинграда, 6/2до 20:00
  Отзыв. Спасибо доктору Трохимчук Виктории Романовне. Она замечательный ортодонт, отличный специалист и человек.
  Еще
  Киев, ул. Здолбуновская, 9бдо 20:00
  Отзыв. Самая лучшая клиника на Левом берегу! Спасибо всему коллективу, а особенно Елене Яковлевне за заботу и внимание, с детства боюсь стоматологов :))
  Еще
  Сеть клиник
  Киев, пр-т Голосеевский, 58Адо 21:00
  Отзыв. Светлана Алексеевна вы чудо доктор! Провели реставрацию переднего зуба совершенно без боли, зуб как на картинке)) Рекомендую !
  Еще
  Сеть клиник
  Киев, ул.Княжий затон, 16Ддо 21:00
  Отзыв. Спасибо коллективу клиники за то, что Вы дарите ослепительные и здоровые улыбки своим пациентам!!
  Еще
  Поликлинический центр
  Киев, ул. Раисы Окипной, 8Бдо 21:00
  Отзыв. Хочу висловити велику подяку колективу пологового будинку "Адоніс" за те, що допомогли з'явитися на світ нашій донечці. Від закладу залишились тільки позитивні враження: професійно, комфортно, затишно, душевно і смачно))) Співробітники допомагають не тільки фізично пережити цей непростий період, але й підтримують психологічно, налаштовуючи тільки на позитив, дарують душевний спокій. Особливо хочеться виділити високий професіоналізм, уважність, наполегливість, старанність Леляка Олега Федоровича. Пологи були непростими і лікар проявив максимум уваги, підтримки, постійно був поруч і робив маніпуляції, аби все пройшло успішно і природнім шляхом. В кінцевому результаті все так і сталося. Безмежно ДЯКУЄМО від всієї нашої родини і хочеться, щоб побільше було таких відповідальних лікарів-професіоналів своєї справи, як Ви.
  Еще
  Все фильтры