На карте0
  Киев, ул. Салютная, 2Бдо 20:00
  Отзыв. Нарешті зможу написати свій відгук.Лікували синові зубки під анастезією.Дуже хвилювалася але вибору не було бо пів року мучала дитину в стоматологів інших.Це був жах прийшлося один передній видалати.І все в мене здали нерви.Як би раніше знала про цю клініку то зразу без вагань поїхала.На Зоологічній теж була але мені там не сподобалось так як нічого не пояснили.Сиділа три ночі в інтернеті і Вуаля.Величезне дякую нашому анастазіологу Чорний Максим Сергійович.Все пояснив.І лікарю Наумова Анна Віталівна.Чудові спеціалісти свого діла.Три години дитина поспала і красота зубки всі як нові.І слава Богу вночі дитина не каже що зуб болить чи коли їсть.Ось збираємось на осмотр.Дякую що Ви є.А раніше я дуже боялася слово анастезія але при правильному роз'ясненні що і як все добре.
  Еще
  Отзывы50Все цены
  другие адреса сети
  Ещё 2 адреса
  Киев, ул. Спасская, 39до 21:00
  Отзыв. Силаеву нам рекомендовали, мы остались очень довольны первым приемом. Доктор откровенно говорит, на что мы идем, уточняет готовы ли мы это сделать, то есть проговорили все риски.
  Еще
  Отзывы178Все цены
  Киев, село Крюковщина, улица Стуса, 16до 20:00
  Отзыв. Очень довольна обслуживанием в клинике Педиатра Петренко О.А. - рекомендую Выхожу с ее кабинета счастливой и спокойной мамой
  Еще
  Отзывы7Все цены
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно