Рентген, флюорография в Днепровском районе Киев

  15
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Березняковская, 30бс 08:00
  Отзыв. Делала флюорографию, все прошло быстро и комфортно, сразу отдали снимок, и через мин 40 пришёл на почту результат, советую!!!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Курнатовского, 7с 09:00
  Отзыв. Робили дитині рентген, тут новий апарат, цифровий, що є значно кращім на відміну від звичайного, адже ступінь опромінення набагато менша. Доступна ціна виявилась, в інших місцях нам називали вищу ціну ніж тут. Обслуговуванням задоволені, все пройшло швидко, без черг. Записувались онлайн, нам перетелефонувала адміністратор.
  Еще
  Клиника современной неврологии
  Киев, ул. Ованеса Туманяна, 3с 08:00
  Отзыв. Были с ребенком в Аксимеде на панорамном рентгене по направлению от районного ортопеда. Не знаю как там с другим оборудованием, но рентген впечатляет! Поставили малыша на специальную подставочку, аппарат сам, что-то крутился и фотографировал. На меня тоже надели защиту, чтобы я могла быть с ребенком во время процедуры. Снимок и результат вынесли довольно быстро.
  Еще
  Поликлинический центр
  Киев, ул. Раисы Окипной, 8Бс 09:00
  Отзыв. Спасибо доктор. Все прошло на высшем уровне. Всем рекомендую.
  Еще
  Медицинские центры
  Киев, ул. А. Малышко, 39Выходной
  Отзыв. Хочу висловити виличезну подяку лікарю-хірургу Войток Тарасу Григоровичу та його команді, анестезіологу Єсіп І.В. адміністратору Світлані та медцестричці Лілічці . Щиро вам вдячна за професіоналізм і людяність , чуйність і ввічливість. Ви всі неймовірні! Мені робили лаперескопію 20 жовтня 2022р. Я дуже боялась таку операцію, особливо в такий важкий час для нас усіх і нашої країни. Але потрапивши в цю клініку «Омега» в руки спеціалістів можете не хвилюватися. Ви потрапите в надійні руки. Сама обстановка і ставлення до людей дуже приємне і турботливе. Особливо вже після операції, до вас відносяться дуже дбайливо. На все життя запам’ятаю цих чарівних два ковточки ранкової кави яку мені приніс анестезіолог Єсіп І.В. вони були чарівні. А вже коли після огляду Войток Т.Г. дозволив встати з ліжка, то просто себе відчула новою людиною без страху і болей які відчувала до операції. Щиро вам дякую Тарас Григорович за ваші золоті руки! Дякую за розуміння і турботу до людей!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Рентген
  Этот сайт использует cookies
  Понятно