На карте0
  Клиника
  Киев, ул. Срибнокильская, 20до 21:00
  Отзыв. Мне тут очень помогла прекрасная гастроентеролог. А еще нашли кисту в желчном, которую в других клиниках, делая рентген, никто не обнаружил.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Елены Пчилки, 2до 20:00
  Отзыв. Гармония Здоровья!ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ КЛИНИКА!большое количество специалистов и врачей!очень чисто и приятно находится!Обращался в клинику все понравилось-рекомендую!будете довольны!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Бажана, 12АКруглосуточно
  Отзыв. Вибачте, що пишу під всевдонімом. Рівень обслуговування в моєму випадку від початку лікування і до виписки з стаціонару був на дуже високому рівні. Всі чергові лікарі, медсестри, санітарки і навіть роздатчиці випромінювали любов і турботу. Як лікар з великим досвідом можу сказати, що ви можете повнітю покластися на професіоналізм нейрохірурга Бринкача ІС. Доля дала мені можливість працювати з найкращими анестезіологами України, але загальний інтубаційний наркоз у виконанні Мад'янської НС був неперевершеним. Всім бажаю добра, одужання і хорошого досвіду, якщо прийдеться лікуватись. Але краще будьте здорові.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, пр-т. Николая Бажана, 12до 19:00
  Отзыв. Спасибо ,что приняли без записи (по скорой) Очень торопилась !!!Милейшие люди там работают
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Днепровская набережная, 25до 21:00
  Отзыв. Хороший медичний центр, гарне розташування, кваліфіковані лікарі. Існує чітка взаємодія з іншими центрами від into-sana, що розташовані в інших районах міста. Немає рентгену, але направляють для проходження цієї процедури на Дніпровську набережну. Затишний інтер'єр. Поруч є парковка. Загалом послугами дуже задоволений, рекомендую
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Александра Мишуги, 2до 20:00
  Отзыв. Скажу стосовно терапевта (БАКАЛ НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА )не при яких умовах не радив би звертатись до даного лікаря в цій лікарні. Непрофесіоналізм, відсутність хоч маленької пунктуальності до хворих, 2 раза мусив звертатись, і 2 рази очікував більше чим пів години. І якщо чесно враження неприємне, так як веде себе лікар по хамськи.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Рентген