На карте0
  Стоматология для детей и всей семьи
  Киев, ул. Златоустовская, 16до 19:00
  Качественная детская стоматология, большой перечень услуг, квалифицированный персонал, бережное отношение
  Отзыв. Очень понравилось. Доброжелательный персонал. Без слёз, быстро , профессионально. По цене дороговато, но за то что с психикой ребёнка всё нормально после посещения стоматолога - это стоит этих денег.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 1 адрес
  Стоматологічна клініка
  Киев, вул. Автозаводська, 99/4до 21:00
  Повний спектр стоматологічних послуг. Сучасний підхід до лікування за оптимальними цінами. Досвідчені та чуйні лікарі.
  Отзыв. Являюсь пациентом этой клиники более года. Сначала сделал имплантацию одного зуба. Всё было сделано профессионально, безболезненно и довольно таки бюджетно по сравнению с другими клиниками в которых ставил имплант и делал фотополимерную реставрацию зубов. Поэтому на сегодняшний момент установил ещё один имплант и отреставрировал несколько зубов. Приятно был удивлен различными акциями, 10% скидкой для пенсионеров и гибкой оплатой услуг. Однозначно буду лечиться в этой клинике и всегда рекомендую всем своим знакомым.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Киев, Дніпровська Набережна, 25до 21:00
  Багатопрофільна клініка, що надає повний комплекс стоматологічних послуг для дітей та дорослих
  Отзыв. Это единственное мед заведение, куда не страшно возвращаться. После рождения ребенка начали крошиться зубы, пришлось их лечить и восстанавливать . Пол года я проходила комплексное лечение и уход, зачистили все камни, отбелили до натурального тона. Сейчас мне не стыдно улыбаться , пропало стеснение перед окружающими за свою внешность.
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Хірургічно-діагностичний центр
  Киев, вул. Спаська, 39Круглосуточно
  Хірургія, КТ, МРТ, УЗД. 3 сучасні операційні, комфортні палати.
  Відбиток альгінатний
  420 грн.
  Відбиток С–силіконом базовий
  490 грн.
  Відбиток А–силіконом базовий
  640 грн.
  Відбиток функціональний
  375 грн.
  Перебазування знімного протезу прямим методом
  540 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Вітаю! Дуже задоволена роботою тепер вже СВОГО пластичного хірурга Бушинського Володимира. Дякую йому за свій новий підтягнутий після пологів животик. Тепер я знову худенька, як до вагітності. Я дуже довго вагалась, чи потрібно, чи не зашкодить? І рада, що насмілилась. Навіть чоловік тепер погоджується,що то треба було, каже що в мене по іншому очі горять. Я робила операцію в Адоніс на подолі. Клініка гарна, адміни чемні, усі намагаються допомогти. Також дуже дякую медичним сестрам, які допомогали до операції і особливо після. Дякую вам дівчата.
  Еще
  Отзывы158Всі адресиВсі ціни
  другие адреса сети
  Ещё 3 адреса
  Стоматологія
  Киев, вул. Предславинська, 39до 20:00
  Відновлення повної відсутності зубів, протезування зубів, ендодонтичне лікування, пломбування та інші послуги
  Фіксація коронки на імплантаті встановленої в іншій клініці
  1 000 грн.
  Фіксація коронки на постійний цемент
  600 грн.
  Фіксація коронки на тимчасовий цемент
  300 грн.
  Зняття коронки
  700 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Дмитро Сергійович - це справжній фахівець у своїй галузі. Він був моїм стоматологом протягом останніх двох років, і я завжди був задоволений його роботою. Співпраця з Дмитром Сергійовичем завжди була приємною і комфортною. Він завжди проявляв велику увагу до моїх потреб та побажань, пояснюючи кожний крок процедури і відповідаючи на всі мої запитання. Його професіоналізм і висока кваліфікація завжди робили враження на мене. Окрім того, Дмитро Сергійович завжди стежив за останніми досягненнями у стоматологічній галузі і використовував найсучасніші методи і технології. Я був впевнений в тому, що отримую найкращий можливий догляд для моїх зубів. Що ще важливо, Дмитро Сергійович завжди створював атмосферу довіри і заспокоєння, що дуже важливо для мене. Я можу з чистою совістю рекомендувати його як досвідченого та відмінного стоматолога ортопеда.
  Еще
  Отзывы2Всі ціни
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно