Пластика живота в Киеве

7
На карте0
 • Все фото
Многопрофильный международный медицинский центр с полным комплексом услуг, квалифицированными врачами, уютной атмосферой
Киев, пр-т Степана Бандеры, 17/1
 • Гнедко Сергей Леонидович — узи-специалист, хирург
 • Тян Ольга Владимировна — гинеколог, акушер
 • Огородник Ярослав Петрович — хирург
 • Слюсаренко Александр Александрович — онколог, хирург
Специалисты
Отзыв Шитюк Михайло Юрійович найкращий лікар!
Многопрофильная клиника с квалифицированными врачами, современным оборудованием и комплексным обслуживанием
Киев, пр-т Порика, 9А
 • Артемова Илона Олеговна — невролог
 • Бессарабов Леонид Юрьевич — анестезиолог
 • Богатырев Александр Борисович — эндокринолог
 • Бордусова Елена Михайловна — дерматолог
Специалисты
Отзыв Хорошая клиника, сдавал здесь кровь на общий анализ. Врачи очень компетентные и вежливые. Скажу, что здесь новое оборудование очень чисто (стерильно). Цены выше среднего, но за такой сервис это не проблема. Советую !!!
 • Все фото
Киев, ул. Багговутовская, 1
 • Савчук Лилия Андреевна — узи-специалист
Специалисты
Отзыв У відділенні щелепно-лицьової хірургії працюють неймовірно круті хірурги. Мій хірург, Андрій Копчак, чудовий лікар і дуже чуйна людина. Це так важливо, коли знаєш, що маєш опору, що людина за тебе вболіває. Здоров'я всім, хто сюди потрапить. І дякую, що у найважчі години мене тут буквально обіймали і заспокоювали.
 • Все фото
Индивидуальный подход, высококвалифицированные специалисты, максимальная открытость, доступные цены
Киев, ул. Липковского, 25
 • Аблялимова Альбина Шевкетовна — гинеколог, хирург
 • Гирич Валерия Александровна — гинеколог, репродуктолог
Специалисты
Беспатентная консультация пластического хирурга
Отзыв Вчора була на прийомі у лікаря-хірурга, мені порекомендували знайомі!!! Лікар дуже привітний, уважний, висококваліфікований спеціаліст. Мені сподобалося приємне і привітне обслуговування адміністраторів. Також хочу подякувати середньому медичному персоналу за надання медичних послуг!!! Дякую медчному центру що Ви є і що у вас є такі спеціалісти!!!
Медицинский центр
Киев, пр-т Голосеевский, 59Б
Отзыв Майже рік тому робила перманентний макіяж у майстера по татуажу як вони його називають, надіюсь його прочитають дівчата до візиту. Можу відверто сказати він сапожнік, йому не до обличчя людського лізти, нарубав криві мені брови, вирізав майже всі волоски і фолікули, потрапила я до нього просто на корекція, по рекомендації подруги; яка певно отримувала відкат за рекомендацією, коли я до них звернулась щоб поскаржитися після процедури; мене відверто послали; що ви хотіли? Безвідповідальні і халатні, за гроші брешуть і дурять людей, формують спеціально чергу в півроку, потім передзвонюють що є місце, звільнилось, ще використовують дешеву фарбу, лазером її тяжко вивести; ось так я попала на людей які хотіли на мені заробити, навіть 10 лазерів , не видалили їх фарбу, це травма на все життя. Я не рекомендую цю клініку і цих людей. Дівчата це того не варто. Відгуки, що залишаються в клініці просто видаляються. Я думаю таких як я багато, головний лікар( жінка) вона ще гірша ніж він, вона сказала що це норма!!!!! Це вже ваші проблеми; ми вам колір змінили. Не дай Бог ще кому до них попасти. Моя відповідь на їх ЖАХ Якщо хочете проблем ідіть до них на прийом, вам потім розкажуть що У вас і так одне око може бачити, і Вам говорили що голка може проткнути його, і що ви підписали і пройшли інструкцію, яка мені різниця як звати сапожніка? Ви брехню написали що майстер пояснив, дай Бог і Вам колись пояснять але буде пізно. Вирізав брови і фолікули? Це робота сапожніка не майстра, не брешіть людям, Проблема в Вас гроші вам заповнили мозг і він уже не працює як у лікаря. Цей відгук ви не видалили Не робіть людям гадості жити буде легше Рік жаху який не закінчився, це не варто того, їм начхати на Вас, назва эстична та пластична тут до клініки аж ніяк, жахотерапія, калікознавство, уродопрактика. КРИК ДУШІ!!!!!! Завдяки їм я тепер знаю, що таке біль, де приймають психотерапевти, і що антидепресанти краще не пити.
13 отзывов
Клиника пластической хирургии и эстетической косметологии
Киев, ул.Глубочицкая, 32-б
Отзыв Неймовірно затишний і світлий простір для відновлення після операцій. Хірургія і комфорт не гірші, ніж в Америці чи Європі. Тут ідеально
9 отзывов
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано