На карте0
  Медичний центр
  Днепр, вул. Калиновая, 72до 18:00
  Огляд і консультації фахіваців: кардіолога, дерматовенеролога, гінеколога, проктолога, ендокринолога
  Отзыв. Леся Григорьевна - замечательный специалист! Все четко, понятно и компетентно! И очень приятный человек!
  Еще
  Медичний центр
  Днепр, вул. Європейська, 30до 19:00
  На службі здоров'я із 2004 року. Лікування, діагностика, лабораторія. Виклик лікаря додому та аналізи вдома.
  Отзыв. Спасибо! Хорошая Клиника с вежливым и внимательным персоналом, удобно расположена! По телефону ответили на все мои вопросы, записали в комфортное время! Супер, рекомендую
  Еще
  Багатопрофільний медико-консультативний кабінет
  до 15:00
  Отзыв. Огромное спасибо,что вы есть. С ними не страшны любые вопросы для всех членов семьи и во всех областях. Отличный коллектив профессионалов, прекрасная организация работы. Наша семья пользуется их услугами уже 5 лет.
  Еще
  Медицинский центр амбулаторного обслуживания
  Днепр, ул.Байкальская, 82до 17:00
  Отзыв. Кулиш Татьяна Анатольевна очень внимательный и ответственный доктор. Обращалась к доктору с ангиной и тонзиллитом. Доктор не только ставит точный диагноз, назначает лечение, но и проводит очень квалифицированно все лечебные процедуоы., дает очень много полезных рекомендаций. Буду обращаться к ней и всем рекомендую обращаться к ней с ЛОР- проблемами.
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Лікувально-оздоровчий центр
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165до 20:00
  Отзыв. Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Услуги
  Этот сайт использует cookies
  Понятно