Научно-исследовательские институты (НИИ) в Киеве

  38
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, просп. Леся Курбаса, 1БКруглосуточно
  Анонимные услуги по комплексному лечению алкоголизма, наркомании, игромании, основанные на лучшем европейском опыте
  Отзыв. Спасибо большее Дмитрию Викторовичу и специалистам Адомед за оказанное лечение! Получил кодировку, трезвый 8 месяцев.
  Еще
  Акции и новости11 отзывовВсе цены
  Киев, Вышгородская, 67Выходной
  Отзыв. В реабілітаційному центрі лікуються хворі після інсульту. Реабілітологи молоді дівчата. Начебто справляються зі своїми обов'язками, але що стосується середнього медичного персоналу і деяких нянь...жах... Незважаючи, що Ви платите щоденно 300 грн. за перебування в чотиримісній палаті і обслуговування 250грн. вам запросто нахамлять або проігнорують виклик. Кнопка біля ліжка хворого є, однак моїй матері одна з медсестр заявила:" Більше не викликайте, все одно не прийду. Я і так за день стомилась. Треба менше їсти і пити, щоб менше міняти памперси".... Не рекомендую нікому.... Краще вдома і найняти того ж реабілітолога...
  Еще
  Киев, ул. Дегтяревская, 17ВКруглосуточно
  Отзыв. Умные и приветливые врачи. Отличное отделение стационара, очень помогли моей маме в лечении.
  Еще
  5 отзывов
  Киев, ул. Зоологическая, 3до 14:00
  Отзыв. Провідна науково-дослідна установа України за своїм профілем. З власною клінікою.
  Еще
  Киев, ул. Владимира Винниченко, 9А
  Отзыв. В отделении эндоурологии работают очень хорошие врачи, с большим опытом (по нескольку операций ежедневно, кроме пятницы - обход директором каждого больного). Внимательное отношение к больным, постоянная связь по телефону когда лежите в больнице и когда уже выписались. Нет такого отношения, как обычно у врачей - ох опять эти больные, как они надоели. Тут с больным разговаривают уважительно, постоянный контроль состояния. Такое заботливое отношение к больным мне нигде больше не встречалось. Тут работают фанаты своей работы, которые встают каждый день в полпятого утра, чтобы приехать с утра пораньше на работу к пациентам. Однозначно - это лучшие урологи нашей страны!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Срибнокильская, 2А/Бдо 17:00
  Отзыв. Чудові спеціалісти. Після першого масажу у Ані(Червоної Калини) відчула значне покращення (золоті руки). Розвивайтеся надалі та навчайтеся новим методикам. Щодо масажу можу сказати однозначно 5 .
  Еще
  Киев, ул. Владимира Винниченка, 9адо 13:00
  Отзыв. Розповім коротко свою історію: Щербак Марію Олександрівну я зустріла більш ніж 3 роки тому. На той момент я була у повному відчаї так як лікувалась вже більше 8 місяців, змінила не одного гінеколога і все марно. Марія Олександрівна вилікувала мене за пару місяців і можна сказати повернула до життя. Кращого лікаря, ніж вона я не зустрічала! Це дійсно фахівець від Бога і Людина з великої літери! На даний час багато хто з мого оточення, а це рідня, близькі подруги по моїй рекомендації обслуговуються у Марії Олександрівни) Всі задоволені на 100%! Жінки і дівчата, любіть себе і дбайте про своє здоров'я! Для цього потрібно регулярно відвідувати гінеколога. Якщо ви хоч раз побуваєте на прийомі у Марії Олександрівни Щербак, то вам неодмінно захочеться прийти ще і дбати про своє жіноче здоров'я стане в радість!)))
  Еще
  3 отзыва
  Киев, пр-т Победы, 119до 13:00
  Отзыв. Уважний та професійний персонал, здавала кров на дослідження з меншим сином, дитина вийшла з маніпуляційного кабінету з усмішкою)
  Еще
  Киев, Рейтарская улица, 15Выходной
  Отзыв. Приятный и компетентный персонал, простое и доступное объяснение всех интересующих вопросов, невысокие цены. Спасибо
  Еще
  8 отзывов
  Отзыв. Не розумію попередні коментарії.Обслуговуюсь в цьому центрі років з десять.Завжди ввічливий персонал регістратури,чистота в приміщенні,профессійні і уважні лікарі.Для державного закладу це дуже добре.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Прием врачей
  Услуги