На карте0
  Медичний центр
  Киев, вул. Багговутівська, 1с 08:00
  Лікування за авторською методикою. Традиційна та нетрадиційна медицина.
  Консультация мануального терапевта
  500 грн.
  Мануальная терапия с элементами массажа одного отдела позвоночника
  250 грн.
  Мануальная терапия 3-х отделов позвоночника (шейный, грудной, поясничный)
  600 грн.
  Лимфодренажный массаж
  200 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Первый раз обратилась к такого рода специалисту, очень переживала, но результат порадовал, медицина не стоит на месте, действительно есть много новых и эффективных процедур. доктор просто отличный специалсит.
  Еще
  Отзывы11Всі ціни
  Медичний центр
  Киев, вул. Саксаганського, 39Ас 08:00
  Мануальна терапія (м'які методики)
  472 грн./сеанс
  Всі ціни
  Отзыв. В минулому багато разів користувалася послугами різних лікарів. З найкращих хотілося б порекомендувати лікаря-отоларинголога Бринзу Олександра Васильовича. Найкращий лікар, а ще людина з добрим серцем і чудовим почуттям гумору. Щодо професора Когана, чула негативні відгуки. Але мою невелику дерматологічну проблему він вилікував, моїм коллегам теж допомагав. Сміливо можете йти до доктора Переша, хірург-професіонал.
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Медицинский центр
  Киев, ул. Герцена, 17/25с 09:00
  Отзыв. Очень хорошо, без боли и дискомфорта
  Еще
  Отзыв. Теряла вес. Никакие врачи, уколы, таблетки не могли помочь. Постоянная слабость и боль, все тело ныло. И я тоже ныла. Мужу знакомые посоветовали обратиться к Сергею Константиновичу. Пошла курс лечения. Было все что можно только себе вообразить: массажи, электрофорез, обдавливание органов брюшной полости, пиявки и много чего ещё. Да, нужно будет пройти ещё курс, потому что проблем много. Но вес стала набирать, настроение улучшилось и жизнь тоже. Безмерно благодарна этому специалисту!
  Еще
  Медицинский центр
  г. Ирпень, ул. Соборная, 128/1с 09:00
  Отзыв. Була на прийомі у алерголога Вітик Лілії Дмитрівни в Ірпіні. Дуже не приємна людина. Розкритиковала, все що я приймала раніше, те що мені виписував попередній лікар. Задавала запитання не відриваючись від компа та видала направлення на бланку Діла на тест. Я запитала чи обов.язково Діла, бо відділення нема в Бучі. ПРосто відповіла -так, без пояснень. Я здала тест в Бучі, тест отримала негативний і відправила на вайбер, щоб лікар написала, який краще зробити далі, так як це роблять всі лікарі, розуміючи що прийом лікаря 700 грн явно не коштує направлення на слідуючий тест. Спочатку на вайбер приходила два рази відповідь, що лікар Вам зателефонує, а потім взагалі написали, що лікар хоче щоб Ви прийшли на прийом. Цікаво, про що на тому прийомі за 700 грн вона буде зі мною спілкуватись, вруче наступний бланк на тест.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно