На карте0
  Медичний центр
  с. Ходосівка, вул. Березова, 2Круглосуточно
  Спеціалізована діагностична, консультативна, хірургічна та реабілітаційна медична допомога
  Консультація мамолога
  890 грн.
  Консультація онколога, мамолога
  890 грн.
  Секторальна резекція молочної залози
  35 280 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Добрый день! Хочу выразить благодарность всему мед. персоналу Вашей клиники за отличный сервис, внимание, заботу, отдельная благодарность терапевту стационара Людмиле Ивановне за адекватное лечение. В стационаре очень хороший уход мед. Сестёр и младших мед. Сестёр , очень хорошее отношение , прекрасно ставят капельницы и берут кровь на анализы. Ощущение что ты в каком-то санатории, а не в больнице. Хорошее питание. Хотелось бы чтобы все люди нашей страны могли позволить себе лечение в таких условиях, как у вас. Спасибо! Хороших вам пациентов и развития только к лучшему
  Еще
  Отзывы12Всі ціни
  Медичний центр повного циклу для всієї родини
  Киев, вул. Дніпровська набережна, 26Кс 09:00
  Многопрофильный медицинский центр с собственной лабораторией и роддомом, который работает по системе «Все включено»
  Трепан-біопсія молочної залози
  2 200 грн.
  Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія (ТАПБ) молочної залози
  968 грн.
  Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія (ТАПБ) молочної залози під контролем УЗД
  1 375 грн.
  Консультація мамолога
  715 грн.
  Повторна консультація мамолога
  650 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Отличный умный доктор, наблюдаюсь у нее очень давно, ещё задолго до "Адониса" к ней ходила. Доктор деловой, придя на прием нужно четко отвечать на вопросы касательно цикла, а также предыдущего лечения и проблем. Человек действительно профессионал своего дела. Отличный эндокринолог и гинеколог.
  Еще
  Отзывы184Всі адресиВсі ціни
  Ещё 3 адреса
  Медичний центр
  Киев, вул. Я. Хомова, 3с 09:00
  Доступна діагностика для пацієнтів
  Отзыв. Професійно та все чітко по запису. Є власна парковка, супер
  Еще
  Інститут хірургії
  м. Київ, вул. Протасів Яр, 23Круглосуточно
  Потужний науковий центр, що розробляє та впроваджує нові стандарти й протоколи лікування
  Консультація мамолога
  уточняйте
  Консультація мамолога-онколога
  уточняйте
  Консультація мамолога-хірурга
  уточняйте
  Біопсія молочної залози
  уточняйте
  Біопсія під контролем УЗД
  уточняйте
  Всі ціни
  Комфортабельншi палати, в тому числi окремий комплекс примiщень для дiтей
  Отзыв. МИ ІЗ ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТ МАТАРЖУКИ ОЛЕКСІЙ І НАТАЛІЯ.Я ХОЧУ НА ЦІЛИЙ СВІТ КРИЧАТИ ВСІМ І ХВАЛИТИСЯ ЩО НАС САМ ГОСПОДЬ БОГ ОБДАРУВАВ ЩОБ МИ ЗУСТРІЛИСЯ З ВЕЛИКОЮ ЛЮДИНОЮ. МОЯ СІМ'Я І РОДИНА ВЕЛИКА ,ХОЧИТЬ РОЗЦІЛУВАТИ РУКИ ЦІЙ ОБДАРОВАНІЙ БОГОМ ЛЮДИНІ ЛІКАРЮ ВАЛІХНОВСЬКОМУ РОСТИСЛАВУ ЛЮБОМИРОВИЧУ І ЙОГО БРАТОВІ ТАРАСУ ЛЮБОМИРОВИЧУ.Я ДУМАЮ І ТОЧНО ЗНАЮ ЩО В ЦЬОМУ СЕРЦІ ВКЛАДЕНИЙ АНГЕЛ СПАСИТЕЛЬ ЩО СПАСАЄ ЛЮДЕЙ ЯКІ ВТРАТИЛИ СЕНС ЖИТТЯ ЦЕ ТАК ЯК БУЛО В НАШІЙ СІМ'Ї. Я НАТАЛІЯ НАРОДИЛА СИНА ОЛЕКСІЯ З УРОДЖЕННИМ НЕУСЕМ НА ОБЛИЧЧЮ.КОЛИ МОЄ ДИТТЯ ПІДРОСТАЛО ТО БІЛЬШ УСАМОТНЮВАВСЯ З МОЇМ ХЛОПЧИКОМ НЕХОТІЛИ ДІТКИ ДРУЖИТИ І ТАК ЩО БУЛО ТАКЕ В ДИТИНИ ЗАПИТАННЯ ДО НАС ЧОМУ ВИ МЕНЕ НАРОДЖУВАЛИ? ЛІПШЕ Б НЕТРЕБА БУЛО! І КОЛИ СТАВАВ БІЛЯ ДЗЕРКАЛА ТО НЕРАЗ ХОТІВ САМ НОЖНИЧКАМИ ВИРІЗАТИ ПЛЯМКУ.КОЛИ МИ ПОБАЧИЛИ НАШОГО СПАСИТЕЛЯ ВАЛІХНОВСЬКОГО ТО ТАК ЯК БИ Я ВЖЕ ЖИЛА ДЕСЬ БЛИЗЬКО І ЗНАЛА ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ ТОБТО РІДНА ДУШОЮ І ПРИЄМНИМ СТАВЛЕННЯМ СТАВ НАМ ЛІКАР . РОСТИСЛАВ ЛЮБОМИРОВИЧ ПРИЄМНИЙ ОБДАРОВАНИЙ ХІРУРГ ВІН ТАК ЗАСПОКОЮЄ ЛЮДИНУ І ДАЄ ДУМКУ І СИЛУ ДАЛЬШЕ ПРОДОВЖУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ .ХОЧУ ПОДІЛИТИСЯ НЕЗАБУТНІМ ВРАЖЕННЯМ ПРО КЛІНІКУ ВАЛІХНОВСЬКИХ ,МЕДИЧНИЙ ПЕРСОНАЛ ДУЖЕ ХОРОШІ,ПРИЄМНІ І ДРУЖЕЛЮБНІ ТОБТО ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО МИ ПОПАЛИ В ЯКІСЬ ПОКОЇ АНЕ В КЛІНІКУ.КОЛИ ЗАХОДЯТЬ ДО ПАЛАТИ ТО З ПОВАГИ ДО ХВОРИХ СТУКАЮТЬ ЧИ МОЖНА ВВІЙТИ І ПРИНОСЯТЬ ВСЕ ЩО ТРЕБА ПАЦІЄНТУ.В ПАЛАТІ ТАК ЯК У ГОТЕЛІ ВСЕ Є ДЛЯ ДОБРА ПАЦІЄНТА Я ПРОШУ БОГА ЩОБ ВСІ КЛІНІКИ БРАЛИ ПРИКЛАД ІЗ ВАЛІХНОВСЬКИХ ЩОБ БУЛО ГАРНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ НЕЗАЛЕЖНО ЧИ ЛЮДИНА БІДНА ЧИ БАГАТА. ВАЛІХНОВСЬКІ ЛІКАРІ І ПЕРСОНАЛ МЕДИЧНИЙ НЕВІДРІЗНЯЮТЬ ЛЮДЕЙ А ПРИЙМАЮТЬ ІЗ РАДІСНО-ПРИЄМНОЮ УСМІШКОЮ ТАК ЩО СТАЄ СПОКІЙНО ЛЕГШЕ НА ДУШІ .ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ТЕПЛИЙ ПРИЙОМ ЗА ВАШУ ТУРБОТУ НИЗЬКИЙ УКЛІН І ХВАЛА ТАКИМ ЧУДОВИМ ЛІКАРЯМ.ВИ НАЙКРАЩІ ВСІ ВАС ПІДТРИМУЮТЬ ІЗ ВЕРХОВИНИ.
  Еще
  Отзывы63Всі адресиВсі ціни
  Багатопрофільний медичний центр
  Киев, пр-т Миру, 19/18с 08:00
  Отзыв. Доброго дня! Сьогодні була на прийомі у лікаря гінеколога та узі Русанової С.В. Дуже вдячна за кваліфіцированих спеціалістів. Буду рекомендувати знайомим. P.S хороші враження залишились від спілкування з адміністраторами.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно