На карте0
  Киев, вул. Саксаганського, 133адо 18:00
  Полное обследование, УЗИ, физиотерапия и квалифицированное лечение
  Отзыв. На высшем уровне, не смотря на то, что были праздники. Меня невероятно хорошо обслужили, я осталась очень довольна! Если будут еще нужны какие-либо исследования обязательно обращусь именно сюда.
  Еще
  Сімейна клініка
  м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32адо 20:00
  Багатопрофільна клініка з широким спектром медичних послуг для всієї родини
  Отзыв. Лузан Елена Александровна - лучший доктор из всех, кого я знаю! Стояла на учёте по беременности у неё. Приятная как человек и отличный доктор. Успокоит, поддержит. После родов переживала за нас с малышкой. Вежливая, внимательная... Качественно и аккуратно проводит осмотры и УЗИ. Решила не одну мою проблему. Видно что человек на своем месте! Огромная благодарность за Вашу работу. Я осталась довольна
  Еще
  Багатопрофільний медичний центр
  Киев, пр-т Миру, 19/18до 20:00
  Багатопрофільна приватна клініка для всієї родини
  Отзыв. Відвідала дану клініку нещодавно. Сподобалась атмосфера та чуйність працівників до кожного відвідувача. Проходила маніпуляції. Медична сестра була професіоналом своєї справи. Мені сподобалось. Буду радити знайомим.
  Еще
  Медицинский поликлинический центр
  г. Бровари, ул. Шевченко, 10до 20:00
  Клиника
  Хмельницкий, ул. Подольская, 93/1до 20:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно