На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Макеевская, 8до 16:00
  Отзыв. Хочу подякувати Володимиру Володимировичу за його допомогу в нашій ситуації . Вісім років безпліддя ,під час яких ,перенесено 3 операції . Був період коли вже "руки опускалися ", вже майже не було надії. Після третьої операції мені рекомендували робити ЕКЗ. Дуже важко обирати клініку, коли в цьому не розбираєшся , але дякувати Богу нам порадили клініку "Мати та дитина" та лікаря Котліка В.В. Володимир Володимирович лікар від Бога. На кожному прийомі , все завжди чітко, зрозуміло , в мене навіть сумніву не було що все буде добре. І я маю позитивний результат лікування з першої спроби . Я безмежно вдячна за допомогу . Персонал клініки ввічливий , доброзичливий . Адміністратор попередила про додаткові витрати , під час підписання договору , тобто все було зрозуміло і ми розуміли які витрати нас чекають . В клініці є ще одна приємність , оплата договору частинами .А головне , що клініка націлена на результат самого ЕКЗ , а не на їх кількість.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 1 адрес
  Медична лабораторія
  Киев, вул. Лева Мацієвича, 5/1до 18:00
  Мережа лабораторій для дорослих та дітей, понад 900 видів досліджень, термін виконання більшості аналізів – 1 день
  Отзыв. Сдавали в МедЛаб анализы к школе. Во-первых, при предварительной записи по телефону, медсестра очень подробно объяснила, какие нюансы по каждому анализу и как правильно к ним готовиться. Во-вторых, когда пришли, процесс заполнения данных и оплаты занял буквально минуту. Сразу же распечатали лист с заполненными данными и логин с паролем в личный кабинет, где смотреть результаты. В-третьих, анализ крови у ребенка медсестра взяла очень быстро и так заговорив малого так, что он даже расстроиться не успел! И в итоге, результаты пришли меньше, чем за сутки. В общем, очень рекомендую!
  Еще
  Ещё 93 адреса
  Наркологический центр
  ул. Никольско-Ботаническая, 6/8Круглосуточно
  Работаем круглосуточно. Собственный стационар. Врачи высшей квалификации.
  Отзыв. Моим доктором был Ясинский Андрей Богданович, очень толковый человек. Сейчас он оставил мне свои контакты и я могу легко с ним связываться. Сервис клиники на высшем уровне, все аккуратно и чисто. Персонал приветливый и любой поможет.
  Еще
  Медичний центр
  с. Ходосівка, вул. Березова, 2Круглосуточно
  Спеціалізована діагностична, консультативна, хірургічна та реабілітаційна медична допомога
  Тест для виявлення ВІЛ 1 та 2 типу CITO
  210 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Нова сучасна клініка.
  Еще
  Отзывы12Всі ціни
  Хірургічний центр повного циклу
  Киев, пр-т Степана Бандери, 17/1до 20:00
  Хірургічна клініка повного циклу із сучасним обладнанням та комфортним відділенням післяопераційної реабілітації
  Реакція Вассермана (RW)
  165 грн.
  Антитіла до ВІЛ 1/2 + антиген р24 ВІЛ1 (anti-HIV 1/2)
  450 грн.
  Сифіліс, експрес-тест
  300 грн.
  Виявлення антитіл до ВІЛ, експрес-тест
  300 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Хочу залишити відгук про лікарів ортопедів-травматологів CitiDoctor, Ковальчука Володимира Миколайовича та його колегу Святослава Івановича. Бажаю висловити їм безмірну подяку за надану мені грамотну, кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до своєї справи, високий професіоналізм, майстерність, уважність та підтримку. Від щирого серця хочу побажати їм довгих років щастя, миру, благополуччя, успіхів у їхній справі та вдячних пацієнтів
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно