Компьютерная томография (КТ)

  КТ в Лукьяновке Киев

  6
  На карте0
  Диагностический центр
  Киев, ул. Дегтяревская, 17Вдо 20:00
  Диагностический центр, предоставляющий качественные услуги по МРТ, КТ и УЗИ исследованиям по доступным ценам
  Отзыв. Посещал центр с целью сделать КТ поясничного отдела позвоночника 3D реконструкция. Все очень понравилось, персонал вежливый. Я все быстро сделал, очень удобно и приятно. Рекомендую!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Вячеслава Черновола, 12до 20:00
  Отзыв. Возникли проблемы со здоровьем. Друзья посоветовали обратиться сюда. Знаете, хоть мне и довольно долго добираться, но я ни грамма не пожалел, что обратился в клинику Гармония Здоровья. Очень отзывчивый персонал, везде чисто, уютно. Спасибо за вашу работу!
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Багговутовская, 1до 20:00
  Отзыв. Працюють професіонали колектив уважний і перебування в даному закладі -одне задоволення
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Багговутовская, 1до 18:00
  Киев, ул. Платона Майбороды, 32Круглосуточно
  Отзыв. Хочу висловити свою щиру вдячність за проведену операцію і лікування керівнику відділення професору Розуменку Володимиру Давидовичу, а також лікуючому лікарю Розуменку Артему Володимировичу, їхньому професійному колективові та персоналу відділення внутрішньо мозкових пухлин інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова. Звернувшись за допомогою у відділення я зустріла уважне ставлення та щире бажання допомогти. Перш за все, як іногороднім мені надали оперативну і фахову заочну консультацію по знімкам МРТ і КТ, які можна надіслати особисто лікарю. На консультації у відділенні професор Володимер Давидович пояснив проблему, надав чіткі та вичерпні відповіді стосовно необхідності операції, додаткових обстежень в до операції, а також реабілітацію після операції. Я побачила перед собою впевненого професіонала своєї справи з величезним досвідом, і просто людину, якій не страшно довірити своє життя, якій не байдуже ваш стан після операції. Операція була проведена в найкоротший термін без зволікань. Сама операція, а також додаткові обстеження проводились безкоштовно. Оплачувались тільки медикаменти. На третій день після операції я вже могла вставати і ходити. Незважаючи на недостатнє фінансування інституту керівнику відділення та його колективу вдається знаходити можливості рятувати людське життя і здоровя та залишатись відданими своїй справі.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Томография
  Дополнительно (Время работы)
  Этот сайт использует cookies
  Понятно